Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Berchtesgadenas

1 936 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacija:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 7,9
Informacija apie slidinėjimo zoną
Region Berchtesgaden
Aukščiausias taškas: 1 800 m
Žemiausias taškas: 630 m
Kurorto aukštis: 573 m
Iš viso keltuvų: 29
Bugelinis keltuvas: 23
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 60 km
Trasos:
27 km
Trasos:
27 km
Trasos:
6 km
Ski routes: 1 km

Slidin. zona Region Berchtesgaden

Slidin. zona Region Berchtesgaden

Berchtesgaden regionas savo svečiams siūlo šešias slidinėjimo zonas, kurios turi bendrą tokio pat pavadinimo slidinėjimo abonementą (skipass): tai 630 ir 1800 m aukštyje apie 60 km nusidreikusios trasos bei 28 keltuvai, kuriais galima naudotis, jei tik yra noro!

Trasos, esančios Hochschwarzeck yra idealiai pritaikytos šeimoms. 6 km ilgio leidimosi į slėnį trasa iš Rossfeld į Oberau yra nesudėtinga, todėl puikiai pritaikyta pradedantiesiems (ja galima leistis tik tada, kai yra pakankamai sniego).

Snieglentininkai buriasi Götschen, kuriame yra Boarderpark, turintis 120 m ilgio pusvamzdžio formos trasą Halfpipe. Kadangi šioje slidinėjimo zonoje yra pasaulio čempionatui pritaikytos nusileidimo trasos ir čia vyksta pasaulinio leidimosi rogėmis, bobslėjaus ir snieglenčių varžybos, jis žinomas visame pasaulyje! Slidinėjimo zona Zinken jums siūlo išbandyti trasas kaimyninėje Austrijoje. Turėdami slidinėjimo abonementą (skipass) jūs galite išbandyti vieną slidinėjimo zoną per dieną.

Vietovėje daug kur jūs galite naudotis Wi-Fi, kurį suteikia Kabel Deutschland.

Dėmesio: Nuo 2017 m. kovo mėnesio slidinėjimo zonoje Jenner prasideda modernizavimo darbai, kurie tęsis iki 2018/2019 m. m. žiemos sezono. Tačiau viena dalis yra atidaryta, tad slidinėjimo zonoje Jenner 2018/2019 m. m. žiemos sezono metu galima slidinėti nuo Mittelstation.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Berchtesgadenas

Vokietijoje daugelis slidininkų mielai patraukia ant slidinėjimo trasų naktį, nes kai kai kuriose slidinėjimo zonose jos apšviečiamos naktiniam slidinėjimui. Slidinėjimo zonos, esančios Region Berchtesgaden, tam tikromis dienomis atidaro naktinio slidinėjimo zonas. Pavyzdžiui, kurorte Rossfeld kiekvieną trečiadienį nuo 18.00 val. iki 21.00 val. atidaryta maždaug 1 km ilgio trasa šalia T formos keltuvo, esančio prie didžiojo keltuvo. Slidinėjimo zonoje Götschen penktadieniais nuo 18.00 val. iki 21.30 val. jūsų laukia naktiniam slidinėjimui skirtos trasos, esančios šalia 3 vietų krėslinio keltuvo „Götschenkopfbahn“. Čia galima mėgautis vakariniu slidinėjimu maždaug 1,8 km nusidriekusia slidinėjimo trasa. Be to, kiekvieną ketvirtadienį duris naktiniam slidinėjimui atveria ir slidinėjimo arena Obersalzberg.

Apres Ski Berchtesgadenas

Apres Ski nelygus Apres Ski! Berchtesgadene, visai kaip pagal šį moto, kiekvienas atras sau tinkamą užsiėmimą: žmonių susibūrimo vakarėlius kalnų trobelėse arba romantiškus pasivažinėjimus dviese arkliais kinkytomis rogėmis. Barus galėsite pasirinkti norėdami pasilinksminti, o restoranai vilios ypatingais patiekalais. O ką jau bekalbėti apie naktinius klubus – juk ten naktis gali virsti diena.

Be to, galima pasirinkti įvairius užsiėmimus: žiemos žygį arba žygį su fakelais, išvykas nuostabiame kraštovaizdyje aplink Watzmann kalną. Turėdami slidinėjimo abonementą „Skipass Region Berchtesgaden“ jūs galėsite nemokamai (priklausomai nuo oro sąlygų) leistis rogėms skirta trasa, esančia Obersalzberg, kurią galima lengvai pasiekti su keltuvu. Jūs gausite nuolaidą įėjimui į terminius baseinus „Watzmann-Therme“ ir naudotis įvairiomis sritimis 900 m² plote.

Snowpark: Slidinėjimo ir snieglenčių centras Götschen Berchtesgadenas

Berchtesgadener Land siūlo visiems aktyvaus ir Fun sporto mėgėjams puikią galimybę tinkamai išlieti savo energiją. Regione, kuriame yra „Slidinėjimo ir snieglenčių centras Götschen“, galima treniruotis šalia pasaulinio garso žiemos sporto elito ir šio bei to iš jų išmokti. Greito nusileidimo trasos ir snieglentininkų rojus, kuriame yra pusvamzdžio formos trasa Halfpipe, jums siūlo išbandyti įvairius šuolius arba su nuotykiais pasilinksminti gilaus sniego apsuptyje.

Tie, kas Freestyle mieliau tik stebi, čia galės pamatyti slidinėjimo ir snieglenčių sporto renginius, vykstančius Berchtesgadene. Įspūdingose lenktynėse ir Freestyle varžybose profesionalai demonstruoja, ką sugeba, ir kviečia visus tuo grožėtis. Jums patinka adrenalinas? Tada ši vieta kaip tik jums!

Slidinėjimo zona Region Berchtesgaden yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Vokietija

Ekspertų bandomasis pranešimas Region Berchtesgaden

Bandomasis pranešimas Region Berchtesgaden susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Berchtesgadenas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Berchtesgadenas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais