Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Berchtesgadener Land

2 981 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,8
Slidinėjimo zonos 7,8
Informacija apie slidinėjimo regioną
Berchtesgadener Land
Aukščiausias taškas: 1 800 m
Žemiausias taškas: 600 m
Iš viso keltuvų: 28
Bugelinis keltuvas: 22
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 44 km
Trasos:
25,5 km
Trasos:
14 km
Trasos:
4,5 km
Ski routes: 6 km

Slidinėjimo kelionės Berchtesgadener Land – Alpių perlas!

Prieš nuostabią Watzmann masyvo (2.713 m) panoramą Berchtesgadeno nacionaliniame parke yra romantika dvelkianti Berchtesgadener Land. Aukštutinės Bavarijos regionas, apsuptas 2.000–2.700 m aukščio kalnų grandinės, dvelkia ramybe ir idile. Ten esančiose šešiose slidinėjimo zonose kiekvienas atras sau tinkamą vietovę: Jenner ypač gerai pritaikytas pažengusiems slidininkams, Hochschwarzeck vilioja šeimas su vaikais, o Götschen idealiai tinka snieglentininkams. Berchtesgadener Land turi tarptautinį pripažinimą, nes būtent čia yra pasaulio čempionatui pritaikytos trasos ir vyksta pasaulinės ledimosis rogėmis, bobslėjaus ir snieglenčių varžybos.

Bad Reichenhall

Bavarijos Alpių viduryje, Predigtstuhls papėdėje, 473 m aukštyje randasi Bad Reichenhall. Modernus druskos ir kurortinis miestas, esantis šalia Zalcburgo, siūlo idealias sąlygas puikiam poilsiui. Istorinis miesto centras su Florianiplatz ir pėsčiųjų zona, kuri prasideda nuo Rathausplatz, kviečia mėgautis pasivaikščioti ir mėgautis. Filharmonija ir „Rupertus Therme“ papildo šios vietovės žavesį. Čia rasite tipinę Bavarijos virtuvę, kuri traukia …
Informacija apie vietovę

Berchtesgadenas

Berchtesgadenas yra 573 m virš jūros lygio pietrytinėje Aukštutinės Bavarijos dalyje ir ribojasi su Austrija. Ši vietovė siūlo viską, kad atostogos praeitų kūrybingai: romantiškus kaimelius su dviem stulbinančiais bažnyčios bokštais, įvairius sporto ir laisvalaikio pasiūlymus bei „Watzmann-Therme“ su gydomaisiais urvais, kuriuose galima atsipūsti po pilnos įspūdžių dienos. Tradiciniai bavariški patiekalai taip pat vilioja keliautojus, pavyzdžiui,…
Informacija apie vietovę

Vietovės Berchtesgadener Land

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1
7

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...