Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Berchtesgadenas

2 394 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 7,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Region Berchtesgaden
Aukščiausias taškas: 1 800 m
Žemiausias taškas: 630 m
Kurorto aukštis: 573 m
Iš viso keltuvų: 28
Bugelinis keltuvas: 22
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 44 km
Trasos:
25,5 km
Trasos:
14 km
Trasos:
4,5 km
Ski routes: 6 km

Slidinėjimo kelionės Berchtesgadenas – vienas gražiausių Vokietijos regionų!

Berchtesgadenas

Berchtesgadenas yra 573 m virš jūros lygio pietrytinėje Aukštutinės Bavarijos dalyje ir ribojasi su Austrija. Ši vietovė siūlo viską, kad atostogos praeitų kūrybingai: romantiškus kaimelius su dviem stulbinančiais bažnyčios bokštais, įvairius sporto ir laisvalaikio pasiūlymus bei „Watzmann-Therme“ su gydomaisiais urvais, kuriuose galima atsipūsti po pilnos įspūdžių dienos. Tradiciniai bavariški patiekalai taip pat vilioja keliautojus, pavyzdžiui, kepti kiaulienos kepsneliai „Schweinebraten“ ar „Krustenhaxen“. Ypač dėmesį patraukia karališka pilis, turinti muziejų, kuris supa miesto aikštę.

Pradedantieji slidininkai pasinaudos Berchtesgadeno pasiūlymais: čia jie turės galimybę iš karto užsisakyti „Learn to Ski“ paketą, kuriame įskaičiuota 3 dienų (12 val.) slidinėjimo kursai ir 6 dienų inventoriaus nuoma su BASIC slidinėjimo komplektu. Ideali pradžia norintiems pasinerti į žiemos sporto malonumus pasirinkus vieną iš šešių skirtingų slidinėjimo zonų.

Berchtesgadener Land

Prieš nuostabią Watzmann masyvo (2.713 m) panoramą Berchtesgadeno nacionaliniame parke yra romantika dvelkianti Berchtesgadener Land. Aukštutinės Bavarijos regionas, apsuptas 2.000–2.700 m aukščio kalnų grandinės, dvelkia ramybe ir idile. Ten esančiose šešiose slidinėjimo zonose kiekvienas atras sau tinkamą vietovę: Jenner ypač gerai pritaikytas pažengusiems slidininkams, Hochschwarzeck vilioja šeimas su vaikais, o Götschen idealiai tinka snieglentininkams. Berchtesgadener Land turi tarptautinį pripažinimą, nes būtent čia yra pasaulio čempionatui pritaikytos trasos ir vyksta pasaulinės ledimosis rogėmis, bobslėjaus ir snieglenčių varžybos.

Atvykimas Berchtesgadenas

  • Traukinys: Berchtesgadenas (vietovėje)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 25 km), Miunchenas (apie 195 km), Insbrukas (apie 200 km)

Apgyvendinimas Berchtesgadenas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Berchtesgadenas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...