Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Vokietija

5 966 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,6
Slidinėjimo zonos 7,9

Lygumų slidinėjimas Vokietija

Kam ieškoti pramogų tolimuosiuose kraštuose, kai tai, kas gera yra taip arti? Šiaurės sporto mėgėjai turės ką veikti ir Vokietijoje. Įvairūs turai nuostabių kalnų apsuptyje sudomins ne tik jaunuosius, bet ir senuosius poilsiautojus.

Mėgaukitės stulbinančiomis lygumų slidinėjimo trasomis prie Königsee ežero, esančio Berchtesgadener Žemėje arba iškraukite savo jėgas pasaulinio čempionato trasose, esančiose Oberstdorf. Regionas Oberstdorf/Kleinwalsertal, Allgäu, turi daugiau nei 140 km ilgio lygumų slidinėjimo trasas ir siūlo jums visokio sunkumo ruožus. Sportiškai ambicingi keliautojai gali išbandyti save 15 km ilgio trasoje nuo Oberstdorf į Spielmannsau. Norintys pasimėgauti lengvesnėmis trasomis gali pasirinkti turus, kurie veda per Rubi, Reichenbach, Schöllang ir Rohrmoos rajonus.

Beveik visų norai bus išpildyti apsilankius "DSV nordic aktiv Zentrum", esančiame Oberstaufen. Vienas, be abejonės, įspūdingiausias išbandymas yra trasa „Superloipe“, kuri veda nuo Alpsee ežero per Immenstadt iki pat Waldsee ežero prie Scheidegg. Iš viso šis regionas siūlo 100 km nusidriekusias lygumų slidinėjimo trasas, o aukštutinės Hädrich-Höhenloipe trasos suteikia galimybę net ir ankstyvą pavasarį mėgautis šiuo sportu.

Dar viena lygumų slidininkus traukianti apskritis yra Garmisch-Partenkirchen, kurio trasos sudaro 50 km. Naktinės pelėdos gali mėgautis Garmisch ir Grainau apšviestomis trasomis.

Lygumų slidinėjimo vietovės Vokietija

Žemėlapis padidinti

vietovė Lygumų slidinėjimo trasos–km Kurorto aukštis
5,2 km 473 m
9 km 573 m
50 km 660 m

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...