Pranešimo paslauga - pranešimas el. paštu, kai jūsų pageidaujama apgyvendinimo įstaiga bus laisva

Pranešimo paslauga

Pasižymėkite norimą apgyvendinimo įstaigą ateinančiam žiemos sezonui

Buvote sužavėtas paskutine apgyvendinimo įstaiga ir norite vienas iš pirmųjų užsitikrinti apgyvendinimą, pageidaujama data, ateinančiam slidinėjimo sezonui? Jokių problemų, nes su pranešimų paslauga mes jums siūlome nemokamą pranešimą el. paštu, kuris neįpareigojančiai informuos jus, kai tik mūsų svetainėje vėl bus galima rezervuoti norimą apgyvendinimo įstaigą.

Tai labai paprasta

  1. Paprastai galioja šie dalykai: būstams, kurių dar negalima rezervuoti ateinančiam žiemos sezonui, turite mygtuką „Pažymėti dabar“.
  2. Jūs tiksliai žinote, kurią apgyvendinimo įstaigą norite užsisakyti:
    tuomet galite įvesti apgyvendinimo įstaigos pavadinimą tiesiai į paiešką ir ieškoti, o jei jos negalima užsisakyti tiesiogiai, užsiregistruokite pranešimų paslaugai.
  3. Nebežinote apgyvendinimo įstaigos pavadinimo, bet vis tiek žinote kelionės tikslą:
    naudokitės meniu punktu „Kelionės kryptys“, kad nukeliautumėte į vietą, kurioje yra pageidaujama apgyvendinimo įstaiga. Po geografiniu žemėlapiu esančiame kelionės tikslo apžvalgos puslapyje matysite visas apgyvendinimo įstaigas, kurias paprastai įtraukiame į programą atitinkamoje kelionės tikslo vietovėje. Apgyvendinimo įstaigose, kurių dar negalima rezervuoti ateinančiam žiemos sezonui, pačioje rezultatų sąrašo pabaigoje, vietoje kainų apžvalgos yra spalvotas mygtukas „Pažymėti dabar“.
  4. Įveskite ten savo el. pašto adresą. Mes informuosime jus be jokių įsipareigojimų, kai tik vėl bus galima rezervuoti apgyvendinimo įstaigą. Iš mūsų negausite jokių kitų reklaminių naujienlaiškių.
  5. Jei norite būti reguliariai informuojami apie mūsų dabartinius geriausius pasiūlymus ir akcijas, galite užsisakyti čia mūsų naujienlaiškį.