Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Wolkenstein

70 Atsiliepimų skaičius:

99 % Rekomendacija:

Vietovė 9,7
Slidinėjimo zona 9,8
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Gardena/Alpe di Siusi
Aukščiausias taškas: 2 518 m
Žemiausias taškas: 1 236 m
Kurorto aukštis: 1 563 m
Iš viso keltuvų: 85
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 42
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 175 km
Trasos:
52 km
Trasos:
105 km
Trasos:
18 km

Slidin. zona Val Gardena/Alpe di Siusi

Slidin. zona Val Gardena/Alpe di Siusi

Priešais kvapą gniaužiančius Dolomitų kalnus yra viena labiausiai sniegu užtikrinta slidinėjimo zona Grödens, kuria galima naudotis su skipass „Val Gardena/Alpe di Siusi“. Iš viso apie 175 km slidinėjimo trasos jus kviečia smagiai praleisti laiką ir patirti daug veiksmo ant Europos didžiaučios aukštai esančios teritorijos. Iš viso yra 85 pasikėlimo galimybės, todėl jūs lengvai pateksite prie gerai paruoštų slidinėjimo trasų.

Pradedantieji St. Ulrich ir Wolkenstein, taip pat tarp Sellajoch ir Piz Sella ras gražias, nuožulnias trasas. Ekspertus labiau traukia pasaulio čempionato kalnas „Ciampinoi“ (2.254 m), kuris turi įvairius juodo sunkumo lygio nusileidimus tokius kaip liūdnai pagarsėjęs „Saslong“, kuris yra 3,5 km ilgio. Slalomo šlaitas prie Puflatsch yra sunkiausias nusiledimas ir siekia 250 m aukščio skirtumą – tai PRIVALO išbandyti Cracks! Snowpark snieglentininkai jaučiasi puikiai, o gilaus sniego zonos stebina net Freerider. Susisiekimas per St. Ulrich su Seiser Alm, su 6 vietų krėsliniu keltuvu, paverčia slidinėjimo malonumą tobulu.

Dar daugiau pokyčių jums žada Dolomiti Superskipass, su kuriuo iš viso galėsite išbandyti net 1.200 km slidinėjimo trasas dvylikoje slidinėjimo zonų, tarp kurių yra ir Sellaronda, įspūdinga dienos išvyka aplink Sella masyvą! Pradėti galima tiesiai iš Wolkenstein.

Visose svarbiose slidinėjimo zonos „Val Gardena/Alpe di Siusi“ centruose jūs galėsite naudotis nemokamu Wi-Fi. Slidinėjimo zonose, kurios priklauso „Dolomiti Superski“, jūsų taip pat laukia daug kalnų keltuvų stočių ir maitinimo įstaigų su nemokamu prisijungimu prie Wi-Fi.

Slidinėjimo zona Gröden/Val Gardena ypač gali didžiuotis savo kalnų restoranais ir užeigomis. Daug užeigų, pavyzdžiui, Comici Hütte, Gamsblut Hütte arba Fienile Monte yra slidinėjimo zonoje prie trasų ir ant jų bei siūlo aukštos kokybės patiekalus.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Wolkenstein

Daugybė slidinėjimo užeigų Gröden dienos metu jus kviečia pailsėti,o vakare pašėlti. Wolkenstein vilioja Luislkeller, Saltos ir Igloo. Taip pat ir Yello's netrūksta veiksmo. Mėgstantys praleisti laiką ramiai, gali viename iš daugybės restoranų paskanauti regioninių patiekalų.

Už slidinėjimo trasų ribų yra platus pramogų pasirinkimas: žygis sniego batais, čiuožimas ant ledo, kopimas ledu arba čiuožimas nuo kalno rogutėmis. Vandens pramogų parke „Mar Dolomit“, kuris yra St. Ulrich, smagiai pralesiti laiką gali tiek jauni, tiek vyresni. Ten yra vandens čiuožyklos, sauna ir maudymuisi skirta teritorija. Wolkenstein sporto centre yra galimybė žaisti tenisą arba kėgliais. Wolkenstein ir kaimynystėje esantys kurortai savo svečiams rengia įdomią kultūrinę programą su Shows ir Events.

Snowpark: Snowpark Piz Sella Wolkenstein

Slidinėjimo zonoje Val Gardena jūsų laukia ne tik įspūdinga panorama, bet ir nesibaigiantys nusileidimai slidinėjimo trasomis. Rizikos mėgėjai taip pat ten ras sau tinkamą vietą. Snowpark „Piz Sella“ jūs pasieksite su 6 vietų krėsliniu keltuvu prie Piz Sella. Freestyle fanai ten galės pademonstruoti savo įgūdžius ant įvairių Jumps, Boxes ir Wippe. Ant Boardercross ruožo galėsite susiorganizuoti mažas varžybas. Parko papildymas su Kicker su trimis įvairiais šuoliais jį pavertė dar patrauklesniu.

Kiekvieną kartą trečiadieniais ir šeštadieniais galima stebėti profesionalus ir jų drąsius triukus nuo 10–16 val. per „Drop In Tagen“.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Val Gardena/Alpe di Siusi yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val Gardena/Alpe di Siusi

Bandomasis pranešimas Val Gardena/Alpe di Siusi susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Wolkenstein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Wolkenstein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.