Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Livigno

2 060 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Livigno
Aukščiausias taškas: 2 798 m
Žemiausias taškas: 1 816 m
Kurorto aukštis: 1 816 m
Iš viso keltuvų: 32
Bugelinis keltuvas: 12
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 115 km
Trasos:
30 km
Trasos:
65 km
Trasos:
20 km

Slidinėjimo kelionės Livigno – sniego ir apsipirkimo rojus!

Livigno

Saulėtoje Lombardo Alpių dalyje, netoli St. Moritz, yra Livigno miestas. Ši populiari slidinėjimo vietovė yra 1816 m aukštyje ir tai garantuoja sniegą. Beto, ji yra žinoma ir už šalies ribų kaip daugelio tarptautinių varžybų vieta bei apsipirkimo be muito mokesčio rojus. Rajonas Trepalle (1900–2250 m) yra nuolatos apgyvendinta vietovė Europoje, esanti taip aukštai.

Vietovės puošmena –tradiciniai mediniai nameliai. Kadangi slėnis yra pietinėje Alpių pusėje, jame nuolat šviečia saulė. Plačios trasos yra visada puikiai paruoštos, o didelis Snowpark siūlo Freestyle mėgėjams patirti viską, ko trokšta širdis. Po slidinėjimo jus kviečia jaukūs kalnų namleliai į Apres Ski vakarėlius, kuriuose kiekvienas pajus itališką dvasią. Livigno mieste galima įsigyti įvairių prekių pigiau: ne tik kvepalų, alkoholio ir cigarečių, bet ir pramoninių prekių. Jums suteikiama galimybė sutaupyti apie 40 procentų lėšų (kartais ir daugiau) perkant drabužius, laikrodžius, fotoaparatus ar norint užsipilti degalų. Kalnų trasose kainos taip pat nėra aukštos. Mėgaukitės atostogomis už žemą kainą!

Sondrio

Sondrio regionas yra Lombardijoje ir stebina savo įvairiu kraštovaizdžiu. Ypač žavi panoraminis vaizdas į Ortler-Grupės kalnų viršūnes arba Forni ledyną. Daugelis vynuogynų ir kalvotos apylinkės jus kviečia romantiškiems pasivaikščiojimams, stebint svajingą žiemos kraštovaizdį. Daugybė gamtos draustinių jums garantuoja įspūdingą gamtos spektaklį. Labai gražus yra parkas „Parco Nazionale dello Stelvio“. Ortler-Grupės kalnų ir slidinėjimo zonos Alta Valtellina šešėlyje, susijungia trys slėniai: Valdidentro, Valfurva ir Valdisotto. Ir visai nesvarbu: sportuosite ar žavėsitės kultūra, apsipirksite ar atsikvėpsite terminių baseinų oazėje – Sondrio regione kiekvienas rasite, tai ko norite!

Atvykimas Livigno

  • Traukinys: Ospizio Bernina (apie 20 km), Tirano (apie 50 km)
  • Skrydis: Bergamo (apie 180 km), Insbrukas (apie 185 km), Ciurichas (apie 225 km)

Apgyvendinimas Livigno

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Livigno

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...