Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Sand in Taufers

43 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skiworld Ahrntal
Aukščiausias taškas: 2 510 m
Žemiausias taškas: 950 m
Kurorto aukštis: 865 m
Iš viso keltuvų: 23
Bugelinis keltuvas: 9
Krėsliniai keltuvai: 9
Didelė gondola: 5
Iš viso trasų: 78 km
Trasos:
38 km
Trasos:
30 km
Trasos:
10 km
Ski routes: 5 km

Slidinėjimo kelionės Sand in Taufers - atostogos žinovams!

Sand in Taufers

Sand in Taufers yra pagrindinis įvairaus Aurinos slėnio miestas, esantis 865 m virš jūros lygio trijų slidinėjimo zonų Rein, Klausberg ir Speikboden viduryje. Graži vieta siūlo daug pramogų ir veiksmo visai šeimai ir kasmet pritraukia daugybę lankytojų. Įvairios teminės savaitės, organizuojamos ištisus metus, užtikrina, kad atostogos būtų smagios. Sand ir jo apylinkėse taip pat yra ką atrasti. Taufers pilis yra viena didžiausių ir gražiausių Tirolio pilių, o jos nuostabiai įrengti kambariai, biblioteka, gyvenamasis bokštas, kankinimų ir ginklų salė, taip pat kalėjimas ir teismo salė daro įspūdį turistams iš viso pasaulio. Taip pat verta pamatyti parapijos muziejų su meno kūriniais iš Taufers bažnyčių ir koplyčių, taip pat valstybinį kasybos muziejų Prettau mieste. Sand in Taufers siūlo daugybę galimybių ramybės ir tylos ieškantiems pailsėti bei pasisemti naujos energijos ir jėgų.

Tauferer Ahrntal

Tauferer Ahrntal slėnis formuoja šoninį Pustertals slėnį Pietų Tirolyje ir yra ypač įspūdingas dėl savo didžiulės įvairovės. Trys slidinėjimo zonos Klausberg, Rein ir Speikboden kviečia mėgautis linksmybėmis trasose. Jei šalia slidinėjimo ieškote dar daugiau pramogų, tuomet Ahrntal slėnis yra tinkama vieta jums: žygiai su slidinėjimo batais, kopinėjimas ledu, čiuožinėjimas su pačiūžomis arba slidinėjimas su rogutėmis, tai tik keletas iš čia siūlomų variantų. Šis slėnis yra tikras lygumų slidininkų rojus su apie 51 km prižiūrėtomis trasomis ir sujungtu „Dolomiti Nordic Ski“ tinklu. Dėl gero kainos ir kokybės santykio bei įvairaus pasiūlymo vaikams Ahrntal slėnis yra labai patraukli atostogų vieta šeimoms.

Atvykimas Sand in Taufers

  • Traukinys: Bruneck (apie 15 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 125 km), Verona (apie 245 km)

Apgyvendinimas Sand in Taufers

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Sand in Taufers

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...