Deutschnofen
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 388 m |
| Žemiausias taškas: | 1 540 m |
| Kurorto aukštis: | 1 357 m |
| Iš viso keltuvų: | 18 |
| Didelė gondola: | 4 |
| Krėsliniai keltuvai: | 12 |
| Bugelinis keltuvas: | 2 |
| Iš viso trasų: | 49 km |
|
Trasos:
|
9 km |
|
Trasos:
|
33 km |
|
Trasos:
|
7 km |
Slidinėjimo kelionės Deutschnofen - mėgaukitės saulėčiausiu Pietų Tirolio kaimu!
Deutschnofen
Deutschnofen, itališkai "Nova Ponente", yra saulėčiausias Pietų Tirolio kaimas, kuriame gyvena kiek mažiau nei 4 200 gyventojų. Savivaldybė įsikūrusi už 55 km į pietus nuo provincijos sostinės Bolzano, idiliškoje Regglbergo plynaukštėje, maždaug 1350 m aukštyje. Esant vasariškam kaizeriniam orui, iš Deutschnofeno atsiveria fantastiški Dolomitų vaizdai: Rosengarten (3 002 m), Latemar (2 842 m), Weißhorn (2 316 m) ir Schwarzhorn (2 439 m). Apskritai kaimas pasižymi ramiu, vaizdingu charakteriu, jame yra tokie rajonai kaip Petersbergas ir Eggenas, taip pat kiti kaimai ir kaimeliai. Kaime galima ne tik sportuoti, pavyzdžiui, slidinėti ir bėgioti slidėmis, bet ir lankyti kultūrinius objektus, pavyzdžiui, parapijos bažnyčią, Tiurno pilį, Šv. Elenos bažnyčią ir nuotykių pėsčiųjų maršrutą "Kirchsteig".Val d'Ega
Gražusis Val d'Ega yra Pietų Tirolio Dolomitų širdyje ir driekiasi nuo provincijos sostinės Bozen vartų iki Carezza ežero ir įspūdingos Latemar grupės, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Visada matomos unikalios Catinaccio ir Latemar uolos sudaro puikų foną nepakartojamoms žiemos atostogoms su dideliu atsipalaidavimo faktoriumi. Patrauklios slidinėjimo zonos, tokios kaip Carezza ir Obereggen, taip pat nepaprastos ekskursijų vietos, tokios kaip Steinegg žemės piramidės, Maria Weißenstein piligrimystės vieta ar Ötzi muziejus Bozen, - Val d'Ege vienodai patenkinti ir gamtos mylėtojai, ir kultūros mėgėjai, ir žiemos sporto entuziastai.Atvykimas Deutschnofen
- Traukiniu: Bolzanas (apie 25 km)
- Lėktuvu: Insbrukas (apie 140 km), Verona (apie 180 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



