Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Folgarida

173 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Folgarida - Marilleva
Slidin. trasų žemėlapis Folgarida - Marilleva
Informacija apie slidinėjimo zoną
Folgarida - Marilleva
Aukščiausias taškas: 2 180 m
Žemiausias taškas: 1 300 m
Kurorto aukštis: 1 270 m
Iš viso keltuvų: 25
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 63 km
Trasos:
20 km
Trasos:
30 km
Trasos:
13 km

Slidinėjimo kelionės Folgarida - saulė ir tikras slidinėjimo malonumas!

Folgarida

Aukštumoje esantis Folgaridos atostogų kurortas yra tarp miškų, maždaug 1300 m aukštyje. Nuo šešto dešimtmečio jis tapo vienu svarbiausių Trentino kurortų. Keltuvai tiesiai Folgaridoje siūlo greitą susisiekimą su slidinėjimo zona ir į kitus žiemos sporto kurortus, tokius kaip Marilleva ir Madonna di Campiglio. Tai reiškia, kad visos trasos įvairiuose kalno šlaituose gali būti naudojamos be jokių problemų. Ledo stadione su čiuožykla yra puiki laisvalaikio pramoga. Vakare galite naudotis apšviestu šlaitu arba dalyvauti sporto ar kultūros renginiuose „Alla Sosta dell'Imperatore“ kongresų centre.

Val di Sole

„Saulės slėnio“ pavadinimas viską pasako apie šią vietą: juk šiame populiariame atostogų regione žiemos sporto entuziastai gali tikėtis rekordiškai daug saulėtų valandų ir garantuoto sniego iki pat balandžio mėnesio. Trentino slėnis pasižymi šiomis savybėmis, be kita ko, dėl puikios vietos - tarp trijų tūkstančių metrų aukščio Brentos Dolomitų, Ortleso Alpių ir Adamello masyvo viršūnių. Val di Sole slėnį sudaro beveik 50 vaizdingų kaimelių ir kaimelių. Septyni žiemos sporto centrai siūlo apgyvendinimą, pramogas ir svarbiausia, tiesioginį susisiekimą su visomis slidinėjimo zonomis. Nuo lengvų ir vidutinio sudėtingumo trasų iki laisvojo nusileidimo zonų, sniego parkų ir legendinių pasaulio taurės trasų - čia kiekvienas ras kažką sau. Su „Superskirama“ skipass slidininkai ir snieglentininkai gali mėgautis nepamirštamais slidinėjimo malonumais daugiau nei 400 km ilgio trasose ir net 3016 m aukštyje!

Atvykimas Folgarida

  • Traukinys: Malè (apie 14 km), Trient (apie 70 km)
  • Skrydis: Verona (apie 165 km), Trevizas (apie 200 km)

Apgyvendinimas Folgarida

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Folgarida

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais