Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bormio

292 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Bormio
Aukščiausias taškas: 3 012 m
Žemiausias taškas: 1 225 m
Kurorto aukštis: 1 225 m
Iš viso keltuvų: 14
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 50 km
Trasos:
14 km
Trasos:
34 km
Trasos:
2 km

Slidinėjimo kelionės Bormio – slidinėjimas ant pasaulio čempionato trasų!

Bormio

Bormio, vienas iš labiausiai žinomų žiemos kurortų, yra prie Šveicarijos, Stilfserjochs papėdėje. 2.000 metų senumo gydykla yra tarp įspūdingų Ortler grupės kalnų. Bormio yra žinomas ne tik dėl savo terminių baseinų, bet ir dėl ten įvykusių Alpių pasaulio slidinėjimo varžybų 1985 m. ir 2005 m.

Be to, kiekvienais metais tarp Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarių vyksta pasaulio čempionato varžybos ant nusileidimo „Stelvio“. Ne tik ekspertai Bormio turės ką veikti, platūs šlaitai virš medžių žada malonų slidinėjimą įvairaus ilgio slidininkams.

Sondrio

Sondrio regionas yra Lombardijoje ir stebina savo įvairiu kraštovaizdžiu. Ypač žavi panoraminis vaizdas į Ortler-Grupės kalnų viršūnes arba Forni ledyną. Daugelis vynuogynų ir kalvotos apylinkės jus kviečia romantiškiems pasivaikščiojimams, stebint svajingą žiemos kraštovaizdį. Daugybė gamtos draustinių jums garantuoja įspūdingą gamtos spektaklį. Labai gražus yra parkas „Parco Nazionale dello Stelvio“. Ortler-Grupės kalnų ir slidinėjimo zonos Alta Valtellina šešėlyje, susijungia trys slėniai: Valdidentro, Valfurva ir Valdisotto. Ir visai nesvarbu: sportuosite ar žavėsitės kultūra, apsipirksite ar atsikvėpsite terminių baseinų oazėje – Sondrio regione kiekvienas rasite, tai ko norite!

Atvykimas Bormio

  • Traukinys: Tirano (apie 40 km)
  • Skrydis: Bergamo (apie 165 km), Insbrukas (apie 195 km), Verona (235 km)

Apgyvendinimas Bormio

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bormio

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...