Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Award
Klientų atsiliepimai

Bormio

292 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 8,9

Slidin. zona Bormio

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 3 012 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 225 m Iš viso trasų: 50 km
Kurorto aukštis: 1 225 m
Trasos:
14 km
Iš viso keltuvų: 14
Trasos:
34 km
Bugelinis keltuvas: 7
Trasos:
2 km
Krėsliniai keltuvai: 5

Slidin. zona Bormio

Skipass Bormio galioja ne tik Bormio, bet ir Valdidentro/Cima Piazzi-San Colombano ir Santa Caterina/Valfurva slidinėjimo zonose – todėl galima naudotis 110 km slidinėjimo trasomis ir 31 keltuvais. Garantuotu sniegu pasirūpina ne tik slidinėjimo zonos aukštis (1225 - 3012 m), bet ir įvairios sniego gaminimo įrangos. Iš Bormio su abiejomis gondolomis jūs greitai pateksite į kurorto kalną Cima Bianca (3012 m). Nuostabios slidinėjimo trasos yra plačios ir viršutinėje teritorijoje beveik be medžių, nuo ten veda į slėnį. Taip pat yra pasaulio čempionato nusileidimas „Stelvio“.

Ypatingai gražus ruožas yra 7,2 km ilgio, šiek tiek nuošaliau esanti „Bimbi al sole“, tikras Skicracks malonumas yra 2 km ilgio, juoda slidinėjimo trasa „Betulle“. Įspūdį paliks ilgiausias Bormio nusileidimas „Cima Bianca- Bormio“, kuris iš viso tęsiasi 8 km ir pasiekia 1787 aukščio skirtumą. Puiki galimybė Freeride fanams yra „Ortler“ ir „Cevedale“ srityse, o Boarder puikiai praleidžia laiką „Snowpark Bormio“ prie Mittelstation. 3 km yra apšviesta slidinėjimo trasa „Stelvio“, kuri reikalauja šiek tiek patirties. Slidinėjimo plotą Valdidentro sudaro vidutinio sunkumo ir lengvos slidinėjimo trasos, o Santa Caterina, olimpinės ir pasaulio čempionės Deborah Compagnoni namai, yra pagrinde raudoni ir juodi nusileidimai ir tikras iššūkis ekspertams.

Elgesio taisyklės Italijos slidinėjimo trasose

Siekiant užtikrinti saugumą slidinėjimo trasose Italijoje, nuo 2022 metų galioja griežtesnės saugumo taisyklės. Kad galėtų naudotis slidinėjimo zonomis, kiekvienas turi turėti draudimą, kuris padengia žalą tretiesiems asmenims. Šį draudimą galima užsisakyti ir jau atvykus į vietą. Slidinėjimas apsvaigus nuo alkoholio yra draudžiamas ir bus baudžiamas didelėmis baudomis, kurių didžiausias leidžiamas alkoholio kiekis yra 0,5 mg vienam litrui kraujo. Siekiant sumažinti traumų riziką, šalmai yra privalomi visiems nepilnamečiams slidinėjant, čiuožiant snieglente ar rogutėmis.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Bormio
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Bormio

Taip pat ir Lombardijoje žiemos sporto entuziastai išbando naktinį slidinėjimą naktį. Taigi, nenuostabu, kad slidinėjimo zona Bormio turi tokią slidinėjimo trasą. Bormio naktinis slidinėjimas Italijos Sondrio vyksta ant specialios trasos. Prožektorių šviesa apšviečia žymujį pasaulio čempionato nusileidimą „Stelvio“, ant kurio kiekvienais metais vyksta slidinėjimo varžybos. Status nusileidimas yra vienas sunkiausių pasaulio čempionato nusileidimų. Paprastiems žiemos sporto svečiams šis maršrutas nėra toks sunkus, tačiau tik patyrę slidininkai turėtų leisti raudonai pažymėta trasa.

Slidinėjimo trasa yra 3 km ilgio ir suteikia daug pokyčių ant kalno. Ketvirtadieniais 8 vietų gondola Bormio prailgina savo darbo laiką, tad slidinėjimo malonumas vakarais ant „Stelvio“ tęsiasi nuo 20.00 iki 23.00 val.

Apres Ski Bormio

Dienos metu jus pailsėti kviečia slidinėjimo zonoje jaukios slidinėjimo užeigos. Slidinėjimo dienos pabaigoje yra šiek tiek triukšmingiau. Tada reikėtų nepraleisti progos apsilankyti „BeWhite“, Apres Ski susibūrimo vieotje numeris 1. Ypač per „Happy Ski Night“ su naktiniu slidinėjimu čia vyksta daug veiksmo. Vakare taip pat nėra ramu Bormio: kurorto centras jums siūlo daug jaukių kavinių, barų ir aludžių, ten yra tradiciniai restoranai ir picerijos bei diskotekos. Tikrai verta pasiviakščioti vaizdingu senamiesčiu. Mėgstantys ramiai praleisti laiką čia jausis puikiai!

Tie, kas po dienos ant trasų vis dar nori sportiškai pralesiti laiką, gali išbandyti žygį sniego batais, čiuožimą ant ledo ledo arenoje arba skrydį parasparniu. Įvairiuose terminiuose Bormio baseinuose galima gerai pailsėti po įtemtos dienos. Mėgstantiems apsipirkinėti rekomenduojame dienos išvyką į Top slidinėjimo zoną ir apsipirkimo rojų Livigno. Ten yra prekės be muito mokesčio ir už gerą kainą!

Snowpark: Snowpark Bormio Bormio

„Snowpark Bormio“ yra trys įvairaus lygio Lines kiekvieno lygio sportininkams. Easy Line, kurioje jūsų laukia 2, 3 ir 5 m ilgio Fun Boxes, yra ir 1 m Kicker, pasirodo kaip tobula pradedančiųjų zona. Pažengę ir profesionalai jaučiasi puikiai ant Medium ir Rails Line. Įvairūs Obstacles, prasidedantys Step Up, 3 m Bonk Ball ir 9 m Box, du Kicker su 5 arba 10 m Tables.

Shape komanda pasirūpina, kad kiekvieną dieną būtų parke puikios sąlygos ir stengiasi kūnu ir siela sukurti kūrybišką Setup. Skamba gerai, argi ne? Mes taip pat taip manome!

Slidinėjimo zona Bormio yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Bormio

Bandomasis pranešimas Bormio susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,5 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Bormio

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Bormio

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais