Klientų atsiliepimai

Kurzras

201 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val Senales ledynas
Aukščiausias taškas: 3 212 m
Žemiausias taškas: 2 011 m
Kurorto aukštis: 2 011 m
Iš viso keltuvų: 13
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 42 km
Trasos:
10 km
Trasos:
18 km
Trasos:
14 km

Slidinėjimo kelionės Kurzras – mažas, bet oho!

Kurzras

Kadaise čia, Pietų Tirolio Val Senales gale, buvo tik didžiausias ūkis pagal plotą – šiandien šis vaizdas gerokai pasikeitė. Nes tarp galingų kalnų peizažų iš 3000 m per pastaruosius kelis dešimtmečius iškilo modernus kaimas, kuriame dera funkcionalumas ir Pietų Tirolio jaukumas. Kurzras gal ir nedidelis, bet tai nereiškia, kad žiemos poilsiautojams jame nėra visų patogumų, kurių reikia norint atsipalaiduoti.

Žinoma, žiemos sporto entuziastai čia atvyksta ne tik dėl geros infrastruktūros. Juos veikiau vilioja slidinėjimo zona, kurią tiesiai iš Kurzras galima pasiekti krėsliniu arba kabininiu keltuvu. Slidinėjimo zona ant Val Senales ledyno siūlo ypač ilgą slidinėjimo sezoną nuo spalio iki gegužės. Tačiau pasiūlymai toli nuo trasų taip pat įspūdingi – nesvarbu, ar tai būtų susiją su sportu, ar kultūra.

Val Senales

22 km ilgio Val Senales yra Pietų Tirolio Vinschgau šoninis slėnis, geriausiai išvystytas turizmui. Ypač stebina kraštovaizdžio įvairovė, kurią čia galima rasti tokiame mažame plote – nuo ​​vynuogynų prie pietinio įėjimo į slėnį iki slėnio gale žėrinčio ledo ant ledyno. Per slėnį teka Val Senales Bach, kuris viršutinėje slėnio dalyje yra užtvenktas, kad susidarytų Vernagt rezervuaras. Regionas yra žinomas ne tik dėl ledynų slidinėjimo zonos, kuri su 27,2 km sutvarkytų trasų yra puikus patarimas. Tai pateko į antraštes, nes 1991 m. rugsėjį vokiečių pora aptiko Ötzi mumiją virš slėnio, Tisenjoch upėje. Archeologiškai aktyvus muziejus „ArcheoParc Schnals“ skirtas „Ledo žmogaus“ gyvenimui ir gyvenimo sąlygoms.

Atvykimas Kurzras

  • Traukinys: Meran (apie 40 km), Mals (apie 60 km), Bozen (apie 70 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 190 km), Ciurichas (apie 305 km)

Apgyvendinimas Kurzras

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Kurzras

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...