Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val Senales

324 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 8,9
Informacija apie slidinėjimo regioną
Val Senales ledynas
Aukščiausias taškas: 3 212 m
Žemiausias taškas: 2 011 m
Iš viso keltuvų: 12
Bugelinis keltuvas: 4
Krėsliniai keltuvai: 6
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 30 km
Trasos:
7 km
Trasos:
11 km
Trasos:
12 km

Slidinėjimo kelionės Val Senales – Ötzi pėdomis!

22 km ilgio Val Senales yra Pietų Tirolio Vinschgau šoninis slėnis, geriausiai išvystytas turizmui. Ypač stebina kraštovaizdžio įvairovė, kurią čia galima rasti tokiame mažame plote – nuo ​​vynuogynų prie pietinio įėjimo į slėnį iki slėnio gale žėrinčio ledo ant ledyno. Per slėnį teka Val Senales Bach, kuris viršutinėje slėnio dalyje yra užtvenktas, kad susidarytų Vernagt rezervuaras. Regionas yra žinomas ne tik dėl ledynų slidinėjimo zonos, kuri su 27,2 km sutvarkytų trasų yra puikus patarimas. Tai pateko į antraštes, nes 1991 m. rugsėjį vokiečių pora aptiko Ötzi mumiją virš slėnio, Tisenjoch upėje. Archeologiškai aktyvus muziejus „ArcheoParc Schnals“ skirtas „Ledo žmogaus“ gyvenimui ir gyvenimo sąlygoms.

Kurzras

Kadaise čia, Pietų Tirolio Val Senales gale, buvo tik didžiausias ūkis pagal plotą – šiandien šis vaizdas gerokai pasikeitė. Nes tarp galingų kalnų peizažų iš 3000 m per pastaruosius kelis dešimtmečius iškilo modernus kaimas, kuriame dera funkcionalumas ir Pietų Tirolio jaukumas. Kurzras gal ir nedidelis, bet tai nereiškia, kad žiemos poilsiautojams jame nėra visų patogumų, kurių reikia norint atsipalaiduoti. Žinoma, žiemos sporto entuziastai …
Informacija apie vietovę

Vietovės Val Senales

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...