Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Cortina d'Ampezzo

55 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Cortina d'Ampezzo
Aukščiausias taškas: 2 924 m
Žemiausias taškas: 1 224 m
Kurorto aukštis: 1 211 m
Iš viso keltuvų: 31
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 19
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 120 km
Trasos:
45 km
Trasos:
59 km
Trasos:
16 km

Slidinėjimo kelionės Cortina d'Ampezzo - olimpinės trasos su tarptautinia atmosfera!

Cortina d'Ampezzo

Žavus Dolomitų miestelis Cortina d'Ampezzo priklauso Venecijos regionui ir yra 1.211 m aukštyje. Dominuoja nuostabios Tofana, Monte Cristallo ir Sorapis, kurie didingai driekiasi 3.000 m į dangų. 1965 m. žiemos olimpinių žaidynių vieta yra žinoma dėl savo nuostabių slidinėjimo ir lygumų slidinėjimo trasų bei ypatingos atmosferos.

Po ilgos slidinėjimo dienos ant senų laikų olimpinių čempionų trasų galite praleisti vakarą apsipirkimo gatvėje Corso Italia. Čia jūs galite pasivaikščioti kartu su italų įžymybėmis! Taip pat galite mėgautis įvairių restoranų įvairove: Nouvelle Cuisine, picerijos ir kalnų užeigos, kuriuose pateikiami naminiai patiekalai, siūloma daug kulinarinių gardumynų.

Cadore

Cadore kraštovaizdis yra labai įvairus, Belluneser Dolomituose, kurie žiemos metu pavirsta balta spindinčia stebuklų šalimi. Aplinkui esančių Dolomitų kalnų viršūnės driekiasi nuo stačių uolų, per tankius miškus ir suformuoja žavingą regiono kraštovaizdį.

Didingas Monte Antelao (3.264 m) kyšo virš regiono. Antros didžiausios, po Marmolada, Dolomitų viršūnės papėdėje yra keletas tradicinių kaimelių, kurie atspindi labai seną istoriją. Iš dalies didinga architektūra žavi savo Venecijos stiliaus statybos pastatais ir išsiskiria suveriniu žavesiu. Palei šoninį slėnį teka upė Boite ir šiaurės vakarų pusėje pasiekia platų slėnį, kurioje yra žinomas žiemos sporto kurortas Cortina d'Ampezzo, kuris traukia daug poilsiautojų.

Atvykimas Cortina d'Ampezzo

  • Traukinys: Dobbiaco Toblach (apie 30 km), Calalzo di Cadore (apie 35 km)
  • Skrydis: Venecija (apie 150 km), Insbrukas (apie 165 km)

Apgyvendinimas Cortina d'Ampezzo

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Cortina d'Ampezzo

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...