Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Lavarone

103 Atsiliepimų skaičius:

87 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Folgaria-Lavarone
Aukščiausias taškas: 1 600 m
Žemiausias taškas: 1 174 m
Kurorto aukštis: 1 100 m
Iš viso keltuvų: 40
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 100 km
Trasos:
60 km
Trasos:
34 km
Trasos:
6 km

Slidinėjimo kelionės Lavarone – slidinėjimo malonumas ir gyvenimo būdas Trentine!

Lavarone

Saulėtoji Trentino plynaukštė yra Lavarono bendruomenėje. Ji susideda iš 19 frakcijų, kuriose iš viso gyvena apie 1000 gyventojų. Žiemą kaimai yra apsupti baltų sniego pievų, mišrių miškų ir kalnų, nuo kurių galite nusileisti iš dalies miškingomis trasomis. Lavarone vyrauja tipiškas itališkas gyvenimo būdas, pvz. ši vieta yra puikiai žinoma dėl savo tradicinių sūrio patiekalų. Be to Lavarono bendruomenei priklauso ir kaimyniniai kaimeliai Luserna ir Folgaria, kuriuose buvo kalbama Cimbro kalba. Šių vietovių lankytojams tikrai būtų verta pamatyti Fort Belvedere, kuris vaidino svarbų vaidmenį pirmojo pasaulinio karo metu kaip tvirtovė ir kuriame šiandien galima surasti karo muziejų. Virš Bertoldi ir Laghetto frakcijų yra trasos nuo Lavarone, kurios priklauso „Skitour di Forti" slidinėjimo zonai. Plynaukštė, kuriai taip pat buvo suteiktas Lavarone vardas, taip pat gali pasiūlyti ilgai besitęsiančias trasų teritorijas lygumų slidinėjimui, ypač yra žinomi Coe-Pass ir Millegrobbe lygumų slidinėjimo zonos. Taip pat jei norite susikurti savo žiemos atostogas Lavarone, tuomet jūsų ten lauks ir įvairūs sporto, kultūros bei svetingumo pasiūlymai.

Trentas

Trento Provincija yra šiaurės Italijoje, kuri šiaurinėje pusėje ribojasi su Pietų Tiroliu, rytuose ir pietuose su Venetu, o vakaruose su Lombardija. Tai labai kalnuota vietovė, apsupta didingų, siekiančių 3.000 m aukštį kalnų, kurių aukščiausia viršūnė yra Monte Cevedale (3.769 m). Monte Cevedale yra aukščiausias rytų Italijos Alpių slidinėjimo kalnas. Esant gerom sąlygom jį iki pat viršūnės galima pasiekti slidėmis. Trento regionas turi nepakartojamą istoriją ir kultūrą. Jis garsėja savo kalbiniais ypatumais, nes jau beveik 1000 metų yra Vokiečių kalbos Zimbra gimtinė. Nors šiandien Zimbra kalba vartojama tik mažumos gyventojų, tačiau daugelis vietinių ženklų byloja apie jos paplitimą praeityje. Trentas, ypač žiemą, gali pasiūlyti savo svečiams nepakartojamų reginių, nes sniego ir saulės derinys suteikia kalnų kraštovaizdžiui ypatingą žavesį. Tradiciniai papročiai, itališki patiekalai ir itališka dvasia šalia modernių viešbučių, slidinėjimo trasų ir kalnų keltuvų.

Atvykimas Lavarone

  • Traukinys: Roveretas (apie 35 km), Trentas (apie 40 km)
  • Skrydis: Verona (apie 110 km), Venecija (apie 150 km)

Apgyvendinimas Lavarone

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Lavarone

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...