Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Lavarone

55 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacija:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 7,8
Informacija apie slidinėjimo zoną
Folgaria-Lavarone
Aukščiausias taškas: 1 850 m
Žemiausias taškas: 1 150 m
Kurorto aukštis: 1 100 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 22
Krėsliniai keltuvai: 23
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 101 km
Trasos:
56 km
Trasos:
37 km
Trasos:
8 km

Slidin. zona Folgaria-Lavarone

Slidin. zona Folgaria-Lavarone

Su slidinėjimo skipass „Folgaria-Lavarone" jūs turėsite geriausias susisiekimo galimybes su prižiūrėtomis slidinėjimo zonomis, kurios yra „Skitour di Forti“, čia rasite apie 101 km ilgio slidinėjimo trasas. Aukštai kalnuose esančiame Alpe Cimbra yra šeimoms pritaikytos teritorijos kalnuose aplink Lavarone, Folgaria ir Luserna.

Priėjimas prie Lavarone slidinėjimo zonos su maždaug 27 km trasomis yra Lavarone-Bertoldi rajone. Nuo čia su 3 vietų krėsliniu keltuvu pateksite į Tablat, kuriame trasos dažniausiai yra mėlynos ir raudonos. Kiti keltuvai per šalia esantį kalną Ust ir per nuostabų kalnų ežerą Malga Laghetto nugabens iki aukščiausio slidinėjimo kurorto taško, esančio Lavarone, 1700 m aukštyje, prie Virgo Maria. Nuo čia prasideda 2 km ilgio juoda trasa „Avez del Prinzipe", kuri yra viena gražiausių slidinėjimo trasų, esančių Trentino. Ji buvo pavadinta 300 metų senumo ir 60 m aukščio europinio kėnio vardu, kuris auga netoli slidinėjimo trasų. Jauni slidininkai bus pasveikinti Neveland ir galės atsigaivinti vienoje iš kaimiškų medinių namelių, esančių kelio pakraštyje.

Su nemokamu skibus galėsite pasiekti Folgaria, kuri yra nutolosi apie 15 km nuo Lavarone, taip pat lengvai pasieksite ir Folgaria-Fiorentini slidinėjimo zoną. Čia jūsų lauks dar 74 km trasos, skirtos visų lygių slidinėtojams. Folgaria sudaro Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino ir Serrada slidinėjimo zonos, prie kurių yra prijungta Fiorentini slidinėjimo zona. Dažniausiai šios trasos yra vidutinio sunkumo, tačiau galėsite rasite tinkamas trasas tiek pradedantiesiems tiek ir profesonalams. Serrada yra su 3,1 km ilgiu ir aukčio skirtumu nuo 350 m, ši trasa yra ilgiausias greitasis nusileidimas slidinėjimo zonoje ir labai tinka pradedantiesiems. Fondo Grande (Martinella Nord) yra laikoma sunkiausiu nusileidimu ir yra 1,6 km ilgio, kuri yra tikras išūkis netgi patyrusiems slidininkams.

Freestyler ir snieglenčių sportininkai galės nuleisti garą Lavarone ir daugelyje kitų Folgaria snowparks trasų su kliūtimis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Lavarone

Be slidinėjimo Lavarone visų svečių laukia ir daugelis kitų užsiėmimų. Čia su šeima arba draugais galėsite mėgautis čiuožinėjimu ant Lavarone ežero arba slidinėjimu padangomis, šalia slidinėjimo zonos. Žygio sniego batais arba ilgo pasivaikščiojimo metu, galėsite apžiūrėti šio regiono 200 km ilgio trasas su gidu arba be jo bei Bertoldi vietovės dalyje galėsite pasimėgauti 700 m ilgio rogučių trasa, kuri privers jūsų širdis plakti dar stipriau. Taip pat ši slidinėjimo zona siūlo jums galimybę naudotis pirmuoju žiemos Disc Golf parku Europoje ir sniego dviračiais, tai garantuos jums tikrą žiemos malonumą!

Keletas restoranų ir picerijų užtikrins vakaro ramybę, tačiau naktinės pelėdos, norinčios pratęsti savo vakarą, galės tai padaryti jaukiame bare arba diskotekoje. Pramogoms grupėse rasite boulingą bei mažą kazino taip pat yra kinas, teatras ir sporto salė. Atsipalaiduoti galėsite sveikatingumo centre „Lavarone Wellness" su atitinkamomis gydymo procedūromis. Lavarone vietovės dalyje, kiekvienas ras sau tinkama laisvalaikio užsiėmimą.

Snowpark: Lavarone

Folgaria-Lavarone yra net keli snowparks ir funparks, kurie laukia patyrusių freestyle fanų: slidinėjimo zonoje Lavarone yra „Prinze Park“ – visų Shredder susibūrimo vieta. Ji yra ant mėlynos nusileidimo trasos 7, prie Tablat kalno ir taip pat yra pritaikyta pradedantiesiems bei pažengusiems sportininkams. Plokšti kicker palengvina pradžią, o jaunieji freestyle mėgėjai galės išbandyti kid-line. Pažengę sportininkai galės mėgautis daugybe funboxen, tarp kurių yra 7 m kickbox, jumpbox, piramidė, flatbox, rainbow ir mega-butter-box. Mėgstantys šokinėti ir čiuožti skambant muzikai, čia galės prisijungti savo iPod prie muzikinio centro.

Shred bendruomenė džiaugiasi Folgaria esančiu parku „Mazinga Park“. Parką, kuriame yra pradedantiesiems pritaikyta beginner-line, galima pasiekti krėsliniu keltuvu Cengio-Rosso ir visa tai gali būti įveikta drasių pradedančiųjų. Maži jumps ir boxen, 6 m wave box, 5 m wall, 8 m kinky box arba 9 m mammuth box sudaro 550 m ilgio slidinėjimo trasą ir siūlo puikią galimybę susipažinti su freestyle pasauliu. Taip pat yra trys paprasti parkai, kurie yra skirti pradedantiesiems ir kurie yra slidinėjimo kurorte Francolini, Alpe di Folgaria-Coe ir Costa su mažais jumps.

Slidinėjimo zona Folgaria-Lavarone yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Folgaria-Lavarone

Bandomasis pranešimas Folgaria-Lavarone susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Lavarone

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Lavarone

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais