Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Lavarone

97 Atsiliepimų skaičius:

86 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,3

Lygumų slidinėjimas Lavarone

Informacija apie lygumų slidinėjimą

35 km km lygumų slidin. trasų:

Aukštos Lavarone ir Folgaria vietovės yra idealiai tinkamos ilgiems ir sudėtingiems lygumų slidinėjimams. Iš viso šiame regione yra apie 90 km ilgio trasos, kurios daugiausiai yra vidutinio lygio.

Šioje puikioje vietovėje lygumų slidininkai gali rinktis iš trijų skirtingų slidinėjimo centrų: garsusis Millegrobbe esantis Lavarone plokščiakalnyje (35 km), Passo Coe Folgaria (45 km) bei Forte Cherle, kuris yra Folgaria plokščiakalnyje (20 km). „Circuito Nordic" skipass suteikia prieigą prie trijų teritorijų, kurios galioja vienuolikoje Trentino lygumų slidinėjimo zonų. Čia jūs turėsite pakankamai galimybių, megautis gamta. Patyrusiems slidininkams yra rekomenduojama 35 km ilgio Millegrobbe trasa Lavarone, čia taip pat galima slidinėti 15 km ir vakarais, žibintų dėka. Tarp Venecijos ir Trentino plokščiakalnio pasienio, kiekvienais metais kovo mėnesį vyksta Millegrobbe slidinėjimas, kuris yra laikomas vienu iš svarbiausių šiaurės šalių konkursu Europoje.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis Lavarone
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Apgyvendinimas Lavarone

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Lavarone

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...