Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bardonecchia

46 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 8,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Bardonecchia
Aukščiausias taškas: 2 694 m
Žemiausias taškas: 1 300 m
Kurorto aukštis: 1 312 m
Iš viso keltuvų: 23
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 9
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 100 km
Trasos:
54 km
Trasos:
38 km
Trasos:
8 km

Slidinėjimo kelionės Bardonecchia – Dolce Vita ir olimpinės trasos!

Bardonecchia

Bardonecchia 2006 m. įvyko visų snieglenčių rungčių Olimpininės žaidynės. Šis kurortas yra prie Turino, Prancūzijos sienos Susatal slėnyje, Pjemonto vakaruose. Kurortas yra vienas mėgstamiausių slidinėjimo kurortų Italijoje ir primena ilgos žiemos sporto tradicijos laikus. Jau 1909 m. Bardonecchia įvyko pirmosios Italijos slidinėjimo varžybos. Kurortas kilo iš keturių rajonų: Rochemolles, Millaures, Melezet ir Les Arnauds, kiekvienas turi savo istoriją, meną ir kultūrą. Yra daugybė istorinių paminklų: bažnyčios, koplyčios ir muziejai. Apsipirkimo fanai turės ką veikti Via Medail, kur yra daugybė butikų, parduotuvių ir kavinių. Bardonecchia slidinėjimo zonoje yra 100 km slidinėjimo trasos, kurios yra įvairaus sunkumo lygio, ten yra puiki galimybė išbandyti off-piste nusileidimus ir yra užtikrintas sniegas iki 2.800 m aukščio.

Val di Susa

Slėnis Susatal yra Pjemonte, prie Prancūzijos sienos, abiejose pusėse yra kelios 3.000 siekiančios viršūnės. Susatal slėnis yra ypač žinomas dėl savo žygio tako, Alta Via Val di Susa, kuriuo per septynias dienas nuo slėnio galo Bardonecchia galima patekti iki Bassa Valle. Slėnis, kuris sujungia 5 draustinius, yra žinomas tarp žiemos sportininkų, kurie čia, netoli vietos, kur įvyko 2006 m. Turino Olimpinės žaidynės, ras įdomius ruožus.

Atvykimas Bardonecchia

  • Traukinys: Bardonecchia (kurorte)
  • Skrydis: Turinas (apie 105 km), Chambéry (apie 130 km), Grenoblis (apie 195 km), Ženeva (200 km)

Apgyvendinimas Bardonecchia

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bardonecchia

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...