Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Vigo di Fassa

175 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val di Fassa-Carezza
Aukščiausias taškas: 2 625 m
Žemiausias taškas: 1 200 m
Kurorto aukštis: 1 382 m
Iš viso keltuvų: 39
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 110 km
Trasos:
35 km
Trasos:
64 km
Trasos:
11 km

Slidinėjimo kelionės Vigo di Fassa – fantastiškos Dolomitinės Alpės!

Vigo di Fassa

Jaukus kurortas Vigo di Fassa (1382 m) yra prie gražios Rosengartens (2981 m) panoramos. Ne tik ideali padėtis paverčia šį kurortą įdomiu, bet ir gyvybingas kurorto centras, kuris net ir šiais laikais atspindi senąją valdžią. Senais laikais Vigo di Fassa buvo religijos centras ir slėnio administracijos pagrindinis biuras. Nepaisant vyraujančios pietų atmosferos, čia yra mažiau sąmyšio nei kituose kurortuose. Ypač šeimos mėgsta šį kurortą. Čia galima ne tik jaukiai pasivaikščioti per mišką, bet ir mėgautis tyru slidinėjimo malonumu, išbandyti laipiojimą – Vigo di Fassa yra puiki atostogų kryptis.

Fasos slėnis

Fasos slėnis yra Trentino, pietvakarinėje Dolomitų dalyje ir ribojasi su Pietų Tiroliu. Idilišką slėnį supa kelios žymios Dolomitų kalnų viršūnės – Rosengarten (3004 m), Langkofel (3181 m), galinga Sella kalnų grupė ir įspūdingas Marmolada ledynas (3342 m). Maža upė Avisio teka per trijų kalbų slėnį (vokiečių, italų, ladinisch) palei pamėgtus kurortus.

Kadangi yra apie 114 km slidinėjimo trasų ir 59 keltuvų įrangos, jis yra viena didžiausių slidinėjimo zonų, priklausančių Dolomiti Superski sąjungai ir siūlo susisiekimą su pasaulyje gerai žinoma Sellaronda. Fasos slėnis, kurio svarbiausias pajamų šaltinis yra turizmas, savo svečiams siūlo ne tik aukštos klasės slidinėjimo zonas, bet ir įvairų laisvalaikio pramogų pasirinkimą su galimybe pasportuoti ir pailsėti, mėgautis tradicijomis ir kultūra, svetingumu ir gera Trentino virtuve.

Atvykimas Vigo di Fassa

  • Traukinys: Bolzano (apie 40 km), Egna/Neumarkt (apie 55 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 155 km), Venecija (apie 175 km)

Apgyvendinimas Vigo di Fassa

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Vigo di Fassa

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais