Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Vigo

85 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val di Fassa-Carezza
Aukščiausias taškas: 2 625 m
Žemiausias taškas: 1 200 m
Kurorto aukštis: 1 382 m
Iš viso keltuvų: 39
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 110 km
Trasos:
35 km
Trasos:
64 km
Trasos:
11 km

Slidin. zona Val di Fassa-Carezza

Slidin. zona Val di Fassa-Carezza

Vigo di Fassa esanti slidinėjimo zona vadinasi Ciampedie. Joje yra 14 km slidinėjimo trasų, kurios driekiasi iki 2040 m aukščio. Ją galima lengvai pasiekti su keltuvu iš kurorto, ši zona vilioja pagrinde lengvomis ir vidutinio sunkumo trasomis. Šį kurortą mėgsta ypač šeimos, nes ten yra kūdikių parkas, o slidinėjimo mokykloje Vigo di Fassa prižiūrimi vaikai per dieną gali linksmai leisti laiką.

Su skipass „Val di Fassa-Carezza“ jūs galėsite naudotis apie 110 km slidinėjimo trasomis ir 39 keltuvais 1200 ir 2625 m aukštyje Alba, Canazei, Campitello, Karersee, Pozza ir Vigo zonose. Čia jūsų laukia daugybė Freeride, gilaus sniego slidinėjimo zonų ir pagrinde vidutinio sunkumo nusileidimai. Skicracks gali mėgautis juodomis trasomis, pavyzdžiui, populiariąja „Tomba“ prie Ciampedie, o prožektoriais apšviestų trasų fanai turės ką veikti prie Pozza.

Su skipass Dolomiti Superski (reikia sumokėti priemoką) galėsite naudotis 1200 km slidinėjimo trasomis ir 450 keltuvais dvylikoje slidinėjimo zonų (žr. slidinėjimo regioną)! Tam priklauso ir Sella Ronda, 40 km ilgio dienos išvyka aplink Sella masyvą su slidėmis ir keltuvais, kurie prasideda pačiame Fasos slėnyje. Snieglentininkai galės apsilankyti zonoje Alpe Lusia-Bellamonte ir Belvedere, kur galės mėgautis dideliais Snowparks, o Col Rodella ras Funpark su Boardercross.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Vigo

Kai kurios slidinėjimo zonos Italijoje net ir po kasdieninių keltuvų darbo valandų suteikia galimybę slidinėti naktį. Slidinėjimo zona Val di Fassa-Carezza taip pat yra naktinio slidinėjimo zona, kuri suteikia galimybę slidinėti naktį. Iš Vigo di Fassa jau po kelių kilometrų pasieksite slidinėjimo trasą „Alochpiste“, kuri yra Pozza di Fassa. Trečiadieniais ir penktadieniais nuo 19.30 iki 22.00 val. ji yra atidaryta naktiniam slidinėjimui. Maždaug 1,6 km ilgio apšviesta naktinio slidinėjimo trasa yra padalinta į raudoną ir labai sunkų juodą ruožą, todėl yra pritaikyta tik patyrusiems slidininkams. Ten jau ne kartą įvyko slalomo, sneiglenčių arba carving varžybos, todėl ši slidinėjimo trasa yra pamėgta profesionalių komandų treniravimosi vieta. Su galiojančiu kelių dienų skipass (Val di Fassa-Carezza, Dolomiti Super Ski arba Silver) gausite bilietą naktiniui slidinėjimui nemokamai. Bilietą naktiniui slidinėjimui taip pat galima nuspirkti atvykus į vietą.

Apres Ski Vigo

Apres Ski nuotaiką jau dienos metu galite rasti užeigose slidinėjimo zonoje. Vakarais Apres Ski džiaugsmą pajusite baruose ir kavinėse pačiame kurorte. Diskoteka yra Vigo kurorte, dar didesnį naktinio gyvenimo pasirinkimą rasite kaimyniniame kurorte Campitello ir Canazei, kuriuose jus kviečia atšvęsti barai ir diskotekos.

Rekomenduojame apsilankyti restoranuose, kuriuose galėsite paskanauti tradicinių patiekalų, kurie yra lengvi ir pikantiški. Juos galėsite ragauti gurkšnodami taurę regioninio vyno.

Laisvalaikio pramogų pasirinkimas Fasos slėnyje nepaliks neišpildytų norų: parasparnių sportas, hang gliding, ledo ritulys, čiuožimas ant ledo, boulingas, skvošas, o jeigu ieškote romantikos, galėsite išbandyti pasivažinėjimą arklių kinkytomis rogėmis ir žiemos žygius nuostabiu žiemos kraštovaizdžiu, galimybės atrodo beribės! Ieškantiems poilsio rekomenduojama apsilankyti „Eghes-Center“, Canazei: baseinas buvo pastatytas pagal Romos terminius baseinus.

Snowpark: Vigo

Fasos slėnyje iš viso yra šešios Freestyle Areas – tarp kurių yra penki Snowparks: Dolomiti Park zonoje Canazei Belvedere, Sanpe Snowpark (San Pellegrino Pass), Buffaure Snowpark (slidinėjimo zonoje Buffaure), Morea Snowpark (Alpe di Lusia Bellamonte), Carezza Snowpark (Karerpass) ir Lusia Boardercross (Moena - Alpe di Lusia). Ypač Dolomiti Park, Morea ir Buffaure Snowpark galėsite lengvai pasiekti iš Vigo di Fassa.

Dolomiti Park (Canazei Belvedere) siūlo pasiūlymų įvairovę. Tam priklauso Boardercross ruožas ir BigAirBag. Yra Pro-, Medium- ir Easy-Kickerlines bei Jib Area. Čia gali Freestyler išbandyti save ant Rails, Boxes ir Corner Jump.

Morea Park taip pat yra Boardercross ruožas. Ją papildo keletas Slopestyle Lines, Kicker ir Jib Area su Boxes, Rails ir Wallride.

Buffaure Park rasite įvairius Rails, Kicker, Boxes ir Pill-Tank.

Slidinėjimo zona Val di Fassa-Carezza yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val di Fassa-Carezza

Bandomasis pranešimas Val di Fassa-Carezza susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Vigo

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Vigo

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais