Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Santa Caterina

327 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Santa Caterina
Aukščiausias taškas: 2 880 m
Žemiausias taškas: 1 722 m
Kurorto aukštis: 1 734 m
Iš viso keltuvų: 7
Bugelinis keltuvas: 4
Krėsliniai keltuvai: 1
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 35 km
Trasos:
2 km
Trasos:
27 km
Trasos:
6 km

Slidinėjimo kelionės Santa Caterina - saulė, sneigas ir Dolce Vita!

Santa Caterina

Santa Caterina Valfurva yra mažas, ramus kaimelis 1.734m aukštyje, prie Šveicarijos sienos. Jis yra Lombardijos Alpių pasakiško kraštovaizdžio viduryje, apsuptas Stelvio nacionalinio parko teritorijos. Idiliškame kurorte ypač gerai jaučiasi šeimos. Santa Caterina įvyko ne tik 2005 m. pasaulio čempionato moterų nusileidimo varžybos, ši vietovė tai taip pat yra trijų kartų olimpinės čempionės Deborah Compagnoni gimtinė.

Užtikrintu sniegu pasirūpina aukštis ir įvairios sniego gaminimo įrangos! Vieta yra ideali visiems slidininkams, nes Santa Caterina yra pačioje slidinėjimo zonoje. Nuo 2.880 m aukščio galima nuo kalno Monte Sobretta (3.296 m) nusileisti iki pat kurorto centro. Jums atsivers Ortler kalnų panorama ir himalajiško stiliaus Forni ledynas. Dėl savo pagrinde sunkių lygumų slidinėjimo trasų, Santa Caterina yra pamėgta lygumų slidininkų kryptis ir daugelio svarbių traptautinių lygumų slidinėjimo varžybų vieta.

Sondrio

Sondrio regionas yra Lombardijoje ir stebina savo įvairiu kraštovaizdžiu. Ypač žavi panoraminis vaizdas į Ortler-Grupės kalnų viršūnes arba Forni ledyną. Daugelis vynuogynų ir kalvotos apylinkės jus kviečia romantiškiems pasivaikščiojimams, stebint svajingą žiemos kraštovaizdį. Daugybė gamtos draustinių jums garantuoja įspūdingą gamtos spektaklį. Labai gražus yra parkas „Parco Nazionale dello Stelvio“. Ortler-Grupės kalnų ir slidinėjimo zonos Alta Valtellina šešėlyje, susijungia trys slėniai: Valdidentro, Valfurva ir Valdisotto. Ir visai nesvarbu: sportuosite ar žavėsitės kultūra, apsipirksite ar atsikvėpsite terminių baseinų oazėje – Sondrio regione kiekvienas rasite, tai ko norite!

Atvykimas Santa Caterina

  • Traukinys: Tirano (apie 50 km)
  • Skrydis: Bergamo (apie 150 km), Milanas-Linate (apie 195 km), Insbrukas (apie 205 km)

Apgyvendinimas Santa Caterina

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Santa Caterina

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...