Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Santa Caterina

265 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacija:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,9
Informacija apie slidinėjimo zoną
Santa Caterina
Aukščiausias taškas: 2 880 m
Žemiausias taškas: 1 722 m
Kurorto aukštis: 1 734 m
Iš viso keltuvų: 9
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 2
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 35 km
Trasos:
2 km
Trasos:
27 km
Trasos:
6 km

Slidin. zona Santa Caterina

Slidin. zona Santa Caterina

Skipass „4 Valli“ galioja ne tik Santa Caterina, bet ir Cima Piazzi-San Colombano ir Bormio slidinėjimo zonose ir todėl suteikia galimybe naudotis 110 km slidinėjimo trasomis ir 36 keltuvais. Užtikrintu sniegu pasirūpina slidinėjimo zonos aukštis (1225 - 3012 m) ir įvairios sniego gaminimo įrangos. Santa Caterina, kurioje įvyko 1985 m. ir 2005 m. pasaulio slidinėjimo varžybų čempionatas, turi 35 km slidinėjimo trasų su pagrinde vidutinio sunkumo trasomis (27 km). Yra 9 keltuvai, tarp kurių dvi modernios aštuonių vietų gondolos, jus patogiai nugabens į slidinėjimo zoną.

Didžiausias iššūkis yra 2 km ilgio juodas nusileidimas „Adler“ su 600 m. aukščio skirtumu. Taip pat pasaulio čempionato nugalėtojos vardu pavadinta juoda trasa „Deborah Compagnoni“ yra rezervuota tikriems Cracks. Su 3,6 km tai yra ilgiausias nusileidimas, esantis Santa Caterina, ir pasiekia net 1.000 m aukščio skirtumą.

Boarder gali praleisti laiką Snowpark ir Freeride teritorijose, kurios yra Bormio. Slidinėjimo trasos, esančios Cima Piazzi-San Colombano, yra paprastos ir puikiai pritaikytos išvykoms su šeima.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Santa Caterina

Dolce Vita siūlo slidinėjimo zonos, esančios aplink Santa Caterina, ne tik dienos metu ant trasų, bet ir naktį. Su kvapą gniaužiančia kalnų panorama gražūs nusileidimai Italijoje yra atidaryti naktiniui slidinėjimui. Slidinėjimo trasos tuomet yra naujai paruoštos prailgintam slidinėjimo malonumui ant trasų ir siūlo viską, ko trokšta širdis slidinėjant po žvaigždėtu dangumi. Ne tik Santa Catarina esanti trasa pavadinta pasaulio čempionės Deborah Compagnoni vardu yra atidaryta naktiniui slidinėjimui, bet ir tik kelis kilometrus nutolęs Bormio yra apsuptas naktinio slidinėjimo. Darbo valandomis gerai pasirūpinta gerove užeigose ir baruose, tad naktinis malonumas yra garantuotas.

Apres Ski Santa Caterina

Mažame kurorte Santa Caterina yra šiek tiek ramiau nei žymiajame kaimyniniame kurorte Bormio. Tačiau Apres Ski ten nėra nežinomas žodis! Įvairios užeigos ir jaukios kavinės, restoranai vilioja savo regioniniais ir nacionaliniais patiekalais. Slidinėjimo zonoje esančios jaukios terasos jus kviečia gurkšnoti gėrimus po paskutinio nusileidimo. Viešose diskotekose susitinkama vėliau. Be to, kaimyniniai kurortai Bormio ir Livigno jums siūlo pakankamą pasirinkimą, tad naktinis gyvenimas jokiu būdu nebus per trumpas.

Taip pat yra galimybė čiuožti ant ledo ant natūralaus ledo, žaisti tenisą arba išbandyti laipiojimą. Besidomintys kultūra gali aplankyti vieną iš muziejų arba praleisti vakarą kino teatre. Gamtos mėgėjai gali apsilankyti didžiajame Stelvos nacionaliniame parke, kur galėsite mėgautis nepaliesta aplinka ir įvairia augmenija bei gyvūnija.

Snowpark: Santa Caterina

Santa Caterina įvyko pasaulio čempionato slidinėjimo varžybos, tad ši slidinėjimo zona yra puiki teritorija ekspertams. Ar tai taip pat tinka Freestyler? Taip, jie gali praleisti laiką šalia Bormio: „Snowpark Bormio“ su savo trimis įvairiomis Lines gali pasiūlyti kažką įdomaus įvairaus lygio sportininkams. Easy Line, kurioje yra ne tik trys 2, 3 ir 5 m ilgio Fun Boxes, bet ir 1 m Kicker, puikiai pritaikyta pradedantiesiems. Pažengę ir profesionalai jaučiasi gerai ant Medium ir Rails Line. Tai pat yra įvairūs Obstacles, prasidedantys Step Up, 3 m Bonk Ball ir 9 m Box, du Kicker su 5 arba 10 m Tables.

Shape komanda kiekvieną dieną pasirūpina, kad būtų puikios sąlygos parke ir siela bei kūnu stengiasi, kad būtų sukuriamas išradingas Setup. Skamba gerai, argi ne? Mes manome taip pat!

Slidinėjimo zona Santa Caterina yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Santa Caterina

Bandomasis pranešimas Santa Caterina susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Santa Caterina

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Santa Caterina

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais