Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Cavalese

190 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Val di Fiemme-Obereggen
Slidin. trasų žemėlapis Val di Fiemme-Obereggen
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val di Fiemme-Obereggen
Aukščiausias taškas: 2 388 m
Žemiausias taškas: 860 m
Kurorto aukštis: 1 000 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 10
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 111 km
Trasos:
37 km
Trasos:
57 km
Trasos:
17 km

Slidinėjimo kelionės Cavalese – Vartai į Dolomitines Alpes!

Cavalese

1000 m aukštyje įsikūrusi Cavalese vietovė yra Val di Fiemme slėnio administracinis centras ir turi itališkas tradicijas. Ji yra saulės terasajo Val di Fiemme slėnyje, ši istoriškai reikšminga vieta ypač išsiskiria iš įprastų žiemos sporto vietovių, dėl nuostabių renesanso rūmų. Be turiningos dienos trasose, čia taip pat yra ir daugiau įvairių galimybių sporto ir kultūros mėgėjmas, norintiems gerai praleisti dieną Cavalese. Atsipalaiduoti galėsite daugelyje restoranų arba tradicinėse užeigose. Taip pat ir kitos Val di Fiemme vietovės maloniai kviečia jus apsilankyti. Čia rasite baseinus, teniso kortus, čiuožimo stadioną ir lauko čiuožyklą.

Val di Fiemme

Val di Fiemme yra svarbus italų žiemos sporto centras. Jis yra išsidėstęs tarp Dolomitinių Alpių, Lagorai grandinės, Latemar ir Pala grupių kanų. Slėnis su jaukiomis vietovėmis pasižymi svetingumu ir visų pirma dideliais sporto galimybių pasiūlymais. Kiekvienais metais čia vyksta daug sporto renginių, pvz. FIS lygumų slidinėjimo lenktynės „Marcialonga“. Šiame regione jau tris kartus vyko šiaurės pasaulio slidinėjimo čempionatas. Ne veltui šis slėnis yra laikomas „lygumų slidinėjimo lopšiu" !

Atvykimas Cavalese

  • Traukinys: Bolcanas (apie 45 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 155 km), Verona (apie155 km)

Apgyvendinimas Cavalese

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Cavalese

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...