Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Cavalese

143 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacija:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,2
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val di Fiemme-Obereggen
Aukščiausias taškas: 2 388 m
Žemiausias taškas: 860 m
Kurorto aukštis: 1 000 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 10
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 111 km
Trasos:
37 km
Trasos:
57 km
Trasos:
17 km

Slidin. zona Val di Fiemme-Obereggen

Slidin. zona Val di Fiemme-Obereggen

Skipass „Val di Fiemme-Obereggen“ galioja penkiuose labai skirtinguose slidinėjimo zonose Alpe Cermis, Alpe Lusia-Bellamonte, Lavazé-Oclini, Passo Rolle ir Latemar slidinėjimo centre. Tai suteikia žiemos sportininkams didelį 111 km ilgio trasų pasirinkimą visų sunkumų lygiais, kurios yra 860 - 2388 m aukštyje ir kurias galėsite pasiekti 45 keltuvais.

Pradedantieji dažniausiai pradeda saulėtose, pietinėse Alpe Lusia trasose. Profesionalai galės mėgautis stačiu Olimpia nusileidimu prie Alpe Cermis virš Cavalese - čia aukščių skirtumas yra nuo 1390 m, o trasų ilgis, iki slėnio, iš viso yra 7,5 km.

Net snieglentininkai Val di Fiemme suras tai ko jiems reikia, čia esančiame snowpark Latemar slidinėjimo centre, kuriame yra rails, boxen, kicker, halfpipe ir daug daugiau, galėsite parodyti savo įgūdžius. Be to žiemiškame žiemos sporto rojuje, puikioje zonoje, net freerider galės nuleisti garą! Taip pat, Val di Fiemme yra nemokamas skibus, kuris važinėja tarp atskirų vietovių ir slidinėjimo regionų.

16/17 žiemą slidinėjimo centre Latemar buvo atidarytas Laner Kombibahn keltuvas su 6 vietų krėsliniu ir 8 vietų kabininiu keltuvu. Taip pat lengvai galėsite pasiekti naują 750 m ilgio Rodelbahn keltuvą. Nuo 2016 m. gruodžio mėnesio prie Oberholzlift keltuvo yra nauja kalnų užeiga, pagaminta iš medžio ir stiklo, kurioje yra panoraminė terasa ir baras, kviečiantis jus padaryti jaukias pertraukas. Taip pat Alpe Cermis yra vaikų rojus „Cermislandia" su rogėmis ir tubby keltuvu bei praktikos vieta slidinėjimo mokykloje. Po ilgos slidinėjimo dienos galėsite sušilti ir patogiai įsitaisyti moderniame lounge-bare La Baita Tonda.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Cavalese

Cavalese galite slidinėti ne tik dieną, bet ir vieną kartą per savaitę tamsiu paros metu. Slidinėjimo zonoje Alpe Cermis taip pat galėsite išbandyti 2,5 km ilgio naktinį lygumų slidinėjimą. Jei to jums nepakanka, tuomet galėsite išbandyti, naktinį slidinėjimą, tris kartus per savaitę Obereggeno nakties slidinėjimo zonoje. Čia rasite keletą pasiūlymų, tokių kaip: 2,5 km rogučių trasa arba 1,5 km naktinio slidinėjimo trasa. Snieglentininkams ir laisvo stiliaus slidininkams yra netgi papildomas pasiūlymas night-snowpark: šio parko naktiniame slidinėjime yra paruoštos aštuonios kliūtys. Naktinis slidinėjimas, slidinėjimo zonoje aplink Cavalese yra įskaičiuotas į kelių dienų skipass Val di Fiemme-Obereggen.

Apres Ski Cavalese

Visose Val di Fiemme slidinėjimo zonose yra daugybė galimybių užbaigti savo slidinėjimo dieną patogiai ir leisti sau atsipalaiduoti. Grįžkite į vieną iš nuostabių Alpių namelių ir pasimėgaukite paskutiniais saulės spinduliais arba vaizdinga aplinka, taip pat čia galėsite mėgautis kulinariniais malonumais viename iš kalnų namelių arba užbaigti vakarą viename iš daugelio barų ar naktinių pramogų vietų su muzika ir linksmomis vakarėlio nuotaikaikomis. Cavalese gali jums pasiūlyti daug ypatingų restoranų, kuriuose yra regioniniai ir tarptautiniai patiekalai taip pat barai ir pub. Cermisfera Fashon Lounge Bar yra tiesiai ant Olimpia 3 trasos pabaigos, tai yra ne tik ideali vieta pasimėgauti paskutiniais dienos saulės spinduliais po intensyvaus slidinėjimo, bet ir lėtai pereiti prie Aprés-ski. Naktinio slidinėjimo entuziastams, šis baras yra pirmasis sustojimas, nes jis randasi tieisiai ant apšviestos trasos pabaigos.

Val di Fiemme taip pat yra puiki vieta žygių ir gamtos mėgėjams. Žygių su slidinėjimo batais mėgėjai, čia turės daug galimybių pasimėgauti žiemos kraštovaizdžiu bei galės leistis į visiškai paprastą arba sudėtingą kelionę. Taip pat čia yra tinkamų trasų net ir šiauriniam ėjimui. Ypatingai romantiškas yra žygis su slidinėjimo batais mėnulio šviesoje arba slidinėjimas rogutėmis po žvaigždėtu dangum per apšviestą Obereggen trasa. Dėl prožektorių šviesos net kelias dienas per savaitę, iki 22 val., galėsite mėgautis slidinėjimo rogutėmis malonumais. Nuo 16/17 žiemos pradžios su Kombibahn Laner keltuvu galėsite lengvai pasiekti naują apie 750 m ilgio Latemar rogučių trasą, kuri prasideda nuo Alpių užeigos Epircher-Laner ir veda iki slėnio stoties Absam-Maierl krėslinio keltuvo. Iš viso Val d'Ega slėnyje yra devynios rogučių trasos.

Snowpark: Cavalese

Slidinėjimo zona Val di Fiemme/Obereggen yra tikras rojus ambicingiems žiemos sporto mėgėjams. Su įspūdinga panorama ir su aštuonių iš dešimties saulėtų dienų vidurkiu, galėsite mėgautis geriausiomis atsipalaidavimo sąlygomis, leisti atsipalaiduoti savo sielai bei tikrai nuleisti garą. Net ir freestyler turės puikias galimybes išbandyti naujus šuolius ir toliau treniruotis. Snowpark „Morea" yra Bellamonte Alpe Lusia, kuris yra įsikūręs saulėtoje ir ramioje vietoje, pietinėje Fassane Morea keltuvo dalyje, 1970 m aukštyje. Iš viso jį sudaro 49 skirtingos kliūtys, pvz. tokios kaip: boxen, rails, picnic table ir co, visa tai tikrai bus įdomu tiek pradedantiesiems tiek ekspertams.

Slidinėjimo zonoje Pampeago-Obereggen taip pat rasite „Obereggen" snowpark. Pampeago trasoje jūsų laukia easy, medium ir pro line, halfpipe, boardercross ir banked slalom maršrutas, kurie atitinka visus lygius nuo pradedančiųjų iki profesonalų. Taip pat papildomai čia yra vaikų „Kids Learn Park", kuriame mažieji jau galės pabandyti slidinėti. Klubo namuose su poilsio zona, galėsite atsipalaiduoti su muzika ir gaiviais gėrimais. Tačiau pagrindins akcentas čia yra naktinis parkas, kuris visada yra atidarytas antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais iki 22 val. Mažas iki 8 kliūčių pasirinkimo ruožas, bus apšviestas vakarais, tuomet visos naktinės pelėdos gaus tai ko joms reikia.

Slidinėjimo zona Val di Fiemme-Obereggen yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val di Fiemme-Obereggen

Bandomasis pranešimas Val di Fiemme-Obereggen susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Cavalese

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Cavalese

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais