Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val di Fiemme

273 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Dolomiti Superski
Aukščiausias taškas: 3 269 m
Žemiausias taškas: 860 m
Iš viso keltuvų: 450
Bugelinis keltuvas: 137
Krėsliniai keltuvai: 222
Didelė gondola: 91
Iš viso trasų: 1 200 km
Trasos:
360 km
Trasos:
720 km
Trasos:
120 km

Slidinėjimo kelionės Val di Fiemme – Vartai į Dolomitines Alpes!

Val di Fiemme yra svarbus italų žiemos sporto centras. Jis yra išsidėstęs tarp Dolomitinių Alpių, Lagorai grandinės, Latemar ir Pala grupių kanų. Slėnis su jaukiomis vietovėmis pasižymi svetingumu ir visų pirma dideliais sporto galimybių pasiūlymais. Kiekvienais metais čia vyksta daug sporto renginių, pvz. FIS lygumų slidinėjimo lenktynės „Marcialonga“. Šiame regione jau tris kartus vyko šiaurės pasaulio slidinėjimo čempionatas. Ne veltui šis slėnis yra laikomas „lygumų slidinėjimo lopšiu" !

Cavalese

1000 m aukštyje įsikūrusi Cavalese vietovė yra Val di Fiemme slėnio administracinis centras ir turi itališkas tradicijas. Ji yra saulės terasajo Val di Fiemme slėnyje, ši istoriškai reikšminga vieta ypač išsiskiria iš įprastų žiemos sporto vietovių, dėl nuostabių renesanso rūmų. Be turiningos dienos trasose, čia taip pat yra ir daugiau įvairių galimybių sporto ir kultūros mėgėjmas, norintiems gerai praleisti dieną Cavalese. Atsipalaiduoti …
Informacija apie vietovę

Predazzo

Populiari Predazzo vietovė, didžiausia savivaldybė, turinti apie 5000 gyventojų, yra įsikūrusi Val di Fiemme slėnio šiaurės rytuose, 1018 m aukštyje virš jūros lygio. Miestelis pasižymi gyvybingumu, kurį galite pajusti daugybėje kultūrinių renginių ir jaukiose užeigose. Miesto įžymybė yra 1866 m. pastatyta neogotikinė Santi Filippi ir Giacomo parapijos bažnyčia. Po turiningos dienos, praleistos Predazzo apylinkių slidinėjimo trasose, į uždarą …
Informacija apie vietovę

Vietovės Val di Fiemme

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
5
2

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...