Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Monte Bondone

283 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Monte Bondone
Aukščiausias taškas: 2 090 m
Žemiausias taškas: 1 184 m
Kurorto aukštis: 1 425 m
Iš viso keltuvų: 4
Bugelinis keltuvas: 0
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 19 km
Trasos:
6 km
Trasos:
13 km
Trasos:
0 km
Ski routes: 2 km

Slidinėjimo kelionės Monte Bondone – pasakiškas kalnų pasaulis Bella Italia!

Monte Bondone

Istorinis kalnas Monte Bondone yra apie 15 km nutolęs nuo Trento. Trys idiliškos bendruomenės prie Monte Bondone jums suteikia galimybę patekti į slidinėjimo zoną. Po įspūdingos dienos ant slidinėjimo trasos yra siūlomos kitokios pramogos, pavyzdžiui, galima praleisti Apres Ski laiką ant slidinėjimo trasos, čiuožti ant ledo arba rogutėmis. Įvairiuose restoranuose ir picerijose galėsite mėgautis žymiąja itališka virtuve ir jaukiai praleisti laiką.

Mėgstantiems gamtą ši vietovė yra ideali: gamtos rezervate Tre Cime del Monte Bondone ir Alpių botanikos sode galima mėgautis harmonija ir ramybe. Taip pat verta nuvykti į Trentą, kuris turi istorinį miesto centrą, yra romėnų katedra, galima apsilankyti įvairiuose muziejuose ir apsipirkti.

Trento

Etschtal slėnis itališkame Trentino yra kaip susisiekimas tarp šiaurės ir pietų ir iki šiandien yra vienas svarbiausių eismo kelių Alpėse. Brenerio automagistralė, kuri veda per slėnį, pasirūpina geru susisiekimu. Trentino regione Etsch yra supamas kvapą gniaužiančių, du tūkstančus metrų siekiainčių viršūnių, tokių kaip Monte Bondone (2.090 m), „Trentino kalnas“. Įspūdinga 360° panorama į Trentino kalnus, Brenta Dolomitų kalnai iki Fasos slėnio kalnų pasaulio, pavers žiemos sporto fanų širdis plakti dar smarkiau. 1934 m. čia pradėjo veikti „Slittone“ – vienas pirmųjų keltuvų Trentino. Į vakarus nuo Monte Bondone yra Trento miestas, kuris turi gražų viduramžių senamiestį.

Atvykimas Monte Bondone

  • Traukinys: Trentas (apie 15 km)
  • Skrydis: Verona (apie 115 km), Bergamo (apie 175 km), Venecija (apie 190 km)

Apgyvendinimas Monte Bondone

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Monte Bondone

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...