Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Monte Bondone

185 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacija:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,2
Informacija apie slidinėjimo zoną
Monte Bondone
Aukščiausias taškas: 2 090 m
Žemiausias taškas: 1 184 m
Kurorto aukštis: 1 425 m
Iš viso keltuvų: 4
Bugelinis keltuvas: 0
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 19 km
Trasos:
6 km
Trasos:
13 km
Trasos:
0 km
Ski routes: 2 km

Slidin. zona Monte Bondone

Slidin. zona Monte Bondone

Su skipass „Monte Bondone“ galėsite naudotis apie 19 km slidinėjimo trasomis ir mėgautis tikru malonumu sniege, kuris su šešiomis pasikėlimo galimybėmis yra gerai sujungtas ir gali būti visiškai padengtas dirbtinai pagamintu sniegu. Pamėgtas Monte Bondone (1.184 - 2.090 m) kiekvieną žiemą pavirsta žaviu slidinėjimo centru. Įspūdinga 360° panorama į Trentino kalnus, nuo Brenta Dolomitų į Fassatal slėnio kalnų pasaulį paspartins kiekvieno žiemos sporto fano širdies plakimą.

Įvairūs nusileidimai siūlo tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems daug malonumo ant slidinėjimo trasos. Ieškantys iššūkių turės ką veikti ant 3,5 km ilgio nusileidimo „Gran Pista" prie maždaug 800 m aukščio skirtumo. Ši trasa jau buvo du kartus išrinkta gražiausiu nusileidimu Trentino! Snieglentininkai ir slidininkai atras savo Eldorado Snowpark su Boardercross, Kickers ir Superpipe (120 m ilgio).

Tie, kuriems dienos metu nepakako laiko slidinėjimo zonoje, turėtų išnaudoti galimybę vakarais išbandyti nusileidimus prožektorių apšviestoje šviesoje. Ketvirtadieniais ir šeštadieniais galėsite naudotis trimis apšviestomis trasomis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Monte Bondone

Kiek slidinėjimo zonų Italijoje, Trentino taip pat yra keletas regionų, kurie siūlo daugelio pamėgtą naktinį slidinėjimą. Monte Bondone, pagrindinio sezono metu nuo gruodžio iki kovo mėnesio veikia naktinio slidinėjimo zona. Pagal moto „Monte Bondone Night & Day“ prie 6 vietų krėslinio keltuvo Montesel du kartus per savaitę vyksta vakarinis slidinėjimas. Ten vienu metu yra apšviečiami keli nusileidimai: mėlynos trasos „Diagonale Montesel“ ir „Cordela“ ir šiek tiek sunkesnės raudonos trasos „Lavaman“ kartu sudaro maždaug 5,5 km nusileidimo ruožą. Ant paskutinės trasos yra 600 m ilgio Snowpark, kuris su savo Kickers ir Superpipe yra apšviestas prožektorių šviesa ir todėl kviečia Freestyle mėgėjus naktiniam pašėliojimui. Naktinio slidinėjimo pasirinkimas Monte Bondone yra platus ir patrauklus. Slidinėjimui naktį galima įsigyti sepcialius skipass vakarui.

Apres Ski Monte Bondone

Tiesiai ant trasų galėsite praleisti Apres Ski laiką šnekučiuojantis. Keletas restoranų ir picerijų kviečia jaukiai praleisti laiką vakare, ir pasimėgauti žymiąja Italijos virtuve. Apylinkėse aplink Monte Bondone galima ne tik mėgautis slidinėjimu ant trasų, bet ir galima kitaip įdomiai praleisti dieną. Pavyzdžiui, čiuožykla arba rogučių ir bobslėjaus trasos jums suteiks džiaugsmą romantiško žiemos kraštovaizdžio apsuptyje.

Trentas, Trentino sostinė, yra nutolęs apie 15 km. Istorinis miesto centras, įvairūs muziejai ir galimybė apsipirkti jus kviečia pasinerti į išvyką su nuotykiais. Be to, kurortas puikiai tinka visiems, kurie ieško gyvybingo Apres Ski!

Snowpark: Monte Bondone

Jūs mėgstate riziką ir ieškote naujų iššūkių? Monte Bondone jūs turėsite tam galimybę, ir visai nepriklausomai nuo jūsų slidinėjimo lygio! Kaip pirmas ir iki šiol vienintelis Italijos Snowpark, Freestyle rojus „Monte Bondone“ siūlo kiekvienam galimybę, mėgautis laiku aukštyje ir išbandyti pirmuosius Jumps arba juos pagerinti. Atskirtoje srityje, kuri yra 1.460 - 1.600 m aukštyje, mažieji poilsiautojai, nuo 6–14 metų gali visiškai netrukdomi pasimėgauti būsimuoju pomėgiu ir išbandyti save ant įvairių kliūčių. Sniego gaminimo įranga pasirūpina puikiomis sąlygomis.

Tam, kad ekspertai ir pažengę turėtų ką veikti čia yra tiek Snowcross ruožas, tiek du kiti Rail ir Jumplines. Įvairūs Obstacles, pavyzdžiui, Woops, Parabolics, Slopes ir Superpipe, garantuoja visišką adrenaliną ir veda į rytus nuo „Lavaman“. Laiko „meet and greet“ praleidimu per Afterhour bus pastatomi nameliai-autopriekaba ir bus galima klausytis geros muzikos. Ko dar laukiate?!

Slidinėjimo zona Monte Bondone yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Monte Bondone

Bandomasis pranešimas Monte Bondone susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,5 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski

Apgyvendinimas Monte Bondone

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Monte Bondone

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais