Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Folgaria

259 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 8,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Folgaria-Lavarone
Aukščiausias taškas: 1 824 m
Žemiausias taškas: 1 238 m
Kurorto aukštis: 1 170 m
Iš viso keltuvų: 40
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 100 km
Trasos:
60 km
Trasos:
34 km
Trasos:
6 km

Slidinėjimo kelionės Folgaria – populiari žiemos sporto vietovė, esanti Trentino!

Folgaria

Folgaria yra gerai žinoma vietovė, esanti nepakartojamo grožio aukštumoje. Jos centre galima pajusti itališką dvasią, atsipalaiduoti ir pailsėti mėgaujantis įvairiomis pramogomis, vaikščiojant svajingomis gatvelėmis ar takeliais, pritaikytais romantiškiems pasivaikščiojimams, o galbūt šnekučiuojantis jaukiuose restoranuose ar mažuose baruose. Kartais vietovės ženklai primena zimbra istoriją. Zimbra yra tradicinė vokiečių kalba, kurią Aukštutinėje Italijoje visiškai išstūmė Italų kalba.

Čia galima nueiti į kino teatrą, čiuožyklą ant ledo, baseiną ar sporto salę. Regiono svečių pageidavimai nuostabiame kalnų pasaulyje bus tikrai išpildyti. Juos sužavės didelė kalnų ir lygumų slidinėjimo trasų įvairovė, galimybė leistis rogutėmis nuo kalno, pasirinkti Nordic Walking, du Snowparks. Čia kiekvienas tikrai ras sau tinkamą užsiėmimą!

Trentas

Trento Provincija yra šiaurės Italijoje, kuri šiaurinėje pusėje ribojasi su Pietų Tiroliu, rytuose ir pietuose su Venetu, o vakaruose su Lombardija. Tai labai kalnuota vietovė, apsupta didingų, siekiančių 3.000 m aukštį kalnų, kurių aukščiausia viršūnė yra Monte Cevedale (3.769 m). Monte Cevedale yra aukščiausias rytų Italijos Alpių slidinėjimo kalnas. Esant gerom sąlygom jį iki pat viršūnės galima pasiekti slidėmis. Trento regionas turi nepakartojamą istoriją ir kultūrą. Jis garsėja savo kalbiniais ypatumais, nes jau beveik 1000 metų yra Vokiečių kalbos Zimbra gimtinė. Nors šiandien Zimbra kalba vartojama tik mažumos gyventojų, tačiau daugelis vietinių ženklų byloja apie jos paplitimą praeityje. Trentas, ypač žiemą, gali pasiūlyti savo svečiams nepakartojamų reginių, nes sniego ir saulės derinys suteikia kalnų kraštovaizdžiui ypatingą žavesį. Tradiciniai papročiai, itališki patiekalai ir itališka dvasia šalia modernių viešbučių, slidinėjimo trasų ir kalnų keltuvų.

Atvykimas Folgaria

  • Traukinys: Rovereto (apie 20 km)
  • Skrydis: Verona (apie 100 km), Venecija (apie 150 km), Bergamas (apie 185 km)

Apgyvendinimas Folgaria

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Folgaria

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...