Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Folgaria

101 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacija:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,6
Informacija apie slidinėjimo zoną
Folgaria-Lavarone
Aukščiausias taškas: 1 850 m
Žemiausias taškas: 1 150 m
Kurorto aukštis: 1 170 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 22
Krėsliniai keltuvai: 23
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 101 km
Trasos:
56 km
Trasos:
37 km
Trasos:
8 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Folgaria-Lavarone

Slidin. zona Folgaria-Lavarone

Su slidinėjimo abonementu (skipass) „Folgaria-Lavarone"“ jūs turėsite galimybę susisiekti su slidinėjimo zonomis, esančiomis slidinėjimo zonose „Skitour di Forti“, turinčiomis apie 101 km slidinėjimo trasų. Aukštai kalnuose esančiame Alpe Cimbra yra šeimoms pritaikytos teritorijos kalnuose aplink Lavarone, Folgaria ir Luserna.

Slidinėjimo zonoje yra vidutinio sunkumo trasų, kurios pritaikytos ne tik pradedantiesiems, bet ir profesionalams. Cima Sommo Alto – Costa (Emozioni) yra ilgiausia slidinėjimo zonos trasa (2,5 km) ir turi 400 m aukščio skirtumą. Ji labai gerai pritaikyta pradedantiesiems. Die Fondo Grande (Martinella Nord) yra sunkiausia trasa, kurioje 1,5 km yra tikras iššūkis ir patyrusiems slidininkams.

Snowboard mėgėjai turės ką veikti daugelyje Snowparks. Mazinga Park, esantis Fondo Piccolo srityje, yra puikiai pritaikytas ne tik pirmą kartą save išbandyti norintiems, bet ir patyrusiems Rider, o Easyparks teritorijose Freestyle naujokai turės ką veikti.

Apie 15 km nutolusiame Bertoldi yra priėjimas prie slidinėjimo zonos turinčios apie 27 km besidriekiančių trasų. Nuo čia su 3 vietų krėsliniu keltuvu pateksite į Tablat, kuriame trasos dažniausiai yra mėlynos ir raudonos. Kiti keltuvai per šalia esantį kalną Ust ir per nuostabų kalnų ežerą Malga Laghetto nugabens iki aukščiausio slidinėjimo kurorto taško, esančio Lavarone, 1.700 m aukštyje, prie Virgo Maria. Nuo čia prasideda 2 km ilgio juoda trasa „Avez del Prinzipe", kuri yra viena gražiausių slidinėjimo trasų, esančių Trentino. Ji buvo pavadinta 300 metų senumo ir 60 m aukščio europinio kėnio vardu, kuris auga netoli slidinėjimo trasų.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Folgaria

Kaip ir kitose Alpių kalnų šalyse, Italijoje taip pat yra slidinėjimo zonų su apšviestomis trasomis, todėl čia galima slidinėti naktį. Viena iš naktinio slidinėjimo zonų yra Folgarida-Marilleva, kurioje galima pasirinkti iš dviejų naktinio slidinėjimo trasų. Vietovėje Folgarida kiekvieną antradienį nuo 16.30 val. iki 19.00 val. galima ant „Stadio Slalom-Hang“ išbandyti naktinį slidinėjimą. Norintys vėliau vakare mėgautis slidinėjimu naktį, gali ketvirtadieniais nuo 21.00 val. iki 23.00 val. išbandyti naktinį slidinėjimą ant trasos „Biancaneve“, esančios Marilleva. Naktinio slidinėjimo mėgėjams verta apsilankyti šalia esančioje slidinėjimo zonoje Pejo, nes ten kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį nuo 20.45 val. iki 22.45 val. atidaryta naktinio slidinėjimo trasa „Mezoli“. Keliautojams, turintiems galiojantį slidinėjimo abonementą (skipass) toms slidinėjimo zonoms, naktinis slidinėjimas yra nemokamas. Kitu atveju galima įsigyti vakaro bilietą atvykus į vietą, kuris suteiks galimybę mėgautis naktiniu slidinėjimu.

Apres Ski Folgaria

Folgaria yra ideali vieta norintiems įspūdingai praleisti dieną ant trasų, o paskui jaukiai atšvęsti. Jums siūloma paragauti tipiškų kulinarinių patiekalų viename iš daugybės restoranų bei gurkšnoti pasirinktą gėrimą viename iš jaukių barų ir pajusti tikrą itališką dvasią! Mėgstantys vakarėlius, turėtų nueiti į kalnų užeigą Rifugio Stella d’Italia, esančią Francolini, kurioje jums bus garantuota vakarėlių nuotaika! Taip pat galite užsukti į Igloo Ski Bar ir į La Calkera barą – keliautojų pamėgtas susibūrimo vietas.

Sportiškai aktyvūs bei mėgstantys gamtą gali pasirinkti žygį sniego batais, kuriuos organizuoja vietiniai informaciniai biurai, ar romantiškai pasivaikščioti palei lygumų slidinėjimo trasą svajingais žiemos žygio takais. Be to, jūs galite pramogauti ir ant rogučių trasos, esančios Folgaria. Vietovėje yra ledo arena ir sporto centras su baseinu.

Snowpark: Folgaria

Folgaria-Lavarone yra net keli Snowparks ir Funparks, kurie laukia patyrusių Freestyle fanų: Shred bendruomenė džiaugiasi Folgaria esančiu parku „Mazinga Park“. Parką, kuriame yra pradedantiesiems pritaikyta Beginner-Line, galima pasiekti krėsliniu keltuvu Cengio-Rosso. Maži Jumps ir Boxen, 6 m Wave Box, 8 m Kinky Box arba 9 m Mammuth Box sudaro 550 m ilgio slidinėjimo trasą ir siūlo puikią galimybę susipažinti su Freestyle pasauliu. Taip pat yra trys Easyparks, kurie yra skirti pradedantiesiems ir esantys slidinėjimo kurorte Francolini, Alpe di Folgaria-Coe ir Costa turintis mažus Jumps.

Slidinėjimo zonoje Lavarone yra „Prinze Park“ – visų Shredder susibūrimo vieta. Ji yra ant mėlynos nusileidimo trasos 7, prie Tablat kalno, pritaikyta pradedantiesiems bei pažengusiems sportininkams. Plokšti Kicker palengvina pradžią, o jaunieji Freestyle mėgėjai galės išbandyti Kid-Line. Pažengę sportininkai galės mėgautis daugybe Funboxen, tarp kurių 7 m Kickbox, Jumpbox, piramidė, Flatbox, Rainbow ir Mega-Butter-Box. Mėgstantys šokinėjanti ir čiuožti skambant muzikai, čia galės prisijungti savo iPod prie muzikinio centro.

Slidinėjimo zona Folgaria-Lavarone yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Folgaria-Lavarone

Bandomasis pranešimas Folgaria-Lavarone susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Folgaria

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Folgaria

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais