Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Campitello

70 Atsiliepimų skaičius:

89 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,5
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Val di Fassa-Carezza
Aukščiausias taškas: 2 625 m
Žemiausias taškas: 1 200 m
Kurorto aukštis: 1 448 m
Iš viso keltuvų: 39
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 110 km
Trasos:
35 km
Trasos:
64 km
Trasos:
11 km

Slidinėjimo kelionės Campitello – Dolomitų širdis!

Campitello

1448 m aukštyje yra vienas svarbiausių žiemos sporto centrų Fasos slėnyje. Kurorte Campitello atsiveria nepakartojama didingo Langkofels (3184 m) ir Col Rodella (2485 m) panorama ir siūlo susisiekimą su Sellaronda. Neribojamas slidinėjimas ant trasų yra garantuotas! Su keltuvu prie Col Rodella jūs pateksite į 2485 m aukštį, nuo kur jūs be rūpesčių galėsite pradėti slidinėjimo dieną. Dėl daugybės saulėtų dienų idiliškame kurorte galima po pramogų ant trasų pasėdėti saulėje ir mėgautis nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu. Jaukios kavinės vilioja po pietų puodeliui kavos arba Campari saulėje, šeimos valdomos picerijos jus vilioja namų gamybos picomis ir makaronais. Kiekvienais metais karnavalo sekmadieniais vyksta tradiciniai Campitello, taip pat persirengėlių paradas, kuris kiekvienam poilsiautojui paliks įspūdį.

Fasos slėnis

Fasos slėnis yra Trentino, pietvakarinėje Dolomitų dalyje ir ribojasi su Pietų Tiroliu. Idilišką slėnį supa kelios žymios Dolomitų kalnų viršūnės – Rosengarten (3004 m), Langkofel (3181 m), galinga Sella kalnų grupė ir įspūdingas Marmolada ledynas (3342 m). Maža upė Avisio teka per trijų kalbų slėnį (vokiečių, italų, ladinisch) palei pamėgtus kurortus.

Kadangi yra apie 114 km slidinėjimo trasų ir 59 keltuvų įrangos, jis yra viena didžiausių slidinėjimo zonų, priklausančių Dolomiti Superski sąjungai ir siūlo susisiekimą su pasaulyje gerai žinoma Sellaronda. Fasos slėnis, kurio svarbiausias pajamų šaltinis yra turizmas, savo svečiams siūlo ne tik aukštos klasės slidinėjimo zonas, bet ir įvairų laisvalaikio pramogų pasirinkimą su galimybe pasportuoti ir pailsėti, mėgautis tradicijomis ir kultūra, svetingumu ir gera Trentino virtuve.

Atvykimas Campitello

  • Traukinys: Bozen (apie 50 km), Auer (apie 65 km), Trient (apie 100 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 145 km), Venecija (apie 175 km), Verona (apie 195 km)

Apgyvendinimas Campitello

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Campitello

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais