Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Campitello

61 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacija:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,5

Slidin. zona Val di Fassa-Carezza

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 625 m Didelė gondola: 12
Žemiausias taškas: 1 200 m Iš viso trasų: 110 km
Kurorto aukštis: 1 448 m
Trasos:
35 km
Iš viso keltuvų: 39
Trasos:
64 km
Bugelinis keltuvas: 5
Trasos:
11 km
Krėsliniai keltuvai: 22

Slidin. zona Val di Fassa-Carezza

Skipass „Val di Fassa-Carezza“ jūs turėsite susisiekimą su 110 km slidinėjimo trasų, kurios turi 39 keltuvus 1200–2625 m aukštyje, slidinėjimo zonose Alba, Canazei, Campitello, Karersee, Pozza ir Vigo. Čia jūsų laukia daugybė Freeride ir gilaus sniego zonų, pagrinde su vidutinio sunkumo nusileidimais. Slidinėjimo cracks gali leistis nuo žymiosios trasos „Tomba“ prie Ciampedie, o prožektorių apšvietimo fanai turės ką veikti prie Pozza.

Campitello kurortui priklausanti slidinėjimo zona yra prie Col Rodella (2485 m). Čia jūsų laukia pagrinde vidutinio nusileidimo lygio trasos. Saulėti, platūs šlaitai puikiai pritaikyti ramiai mėgstantiems slidinėti, o snieglentininkams čia taip pat bus įdomu. Iš Campitello jūs turėsite tiesioginį susisiekimą su žymiąją Sella Ronda: 40 km ilgio dienos išvyka aplink Sella masyvą ant slidžių yra visiškas PRIVALUMAS kiekvienam slidinėjimo fanui! Daugybė užeigų, taip vadinami „Rifugi“, supa trasas ir kviečia praleisti laiką saulėje.

Su skipass „Dolomiti Superski“ (už papildomą mokestį) galėsite naudotis ne tik Sellaronda, bet iš viso 1200 km slidinėjimo trasomis ir 450 keltuvais dvylikoje slidinėjimo zonų!

Elgesio taisyklės slidinėjimo trasose Italijoje

Kad būtų galima garantuoti saugumą slidinėjimo trasose Italijoje, nuo 2022 metų įsigaliojo naujos saugos taisyklės. Kad galėtų naudotis slidinėjimo zonomis, kiekvienas turi turėti draudimą, kuris padengia žalą tretiesiems asmenims. Šį draudimą galima užsisakyti ir jau atvykus į vietą. Slidinėjimas apsvaigus nuo alkoholio yra draudžiamas ir bus baudžiamas didelėmis baudomis, kurių didžiausias leidžiamas alkoholio kiekis yra 0,5 mg vienam litrui kraujo. Siekiant sumažinti traumų riziką, šalmai yra privalomi visiems nepilnamečiams slidinėjant, čiuožiant snieglente ar rogutėmis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Campitello

Italijoje taip pat yra naktinio slidinėjimo zonų, kuriose net ir pasibaigus kasdieniniam darbo laikui rasite trasų, skirtų slidinėjimui naktį. Už kelių kilometrų nuo Campitello di Fassa, slidinėjimo stadione Pozza di Fassa rasite trasą „Alochpiste“. Ji kiekvieną trečiadienį ir penktadienį nuo 19.30 iki 22.00 val. yra apšviesta naktiniam slidinėjimui. Patyrę slidininkai čia gali ant iš viso maždaug 1,6 km raudonų ir juodų trasų mėgautis naktiniu slidinėjimu. Trasos yra žinomos kaip slalomo, snieglenčių ir carving slidinėjimo varžybų vieta bei profesionalių slidinėjimo rinktinių treniravimosi vieta. Su galiojančiu kelių dienų skipass (Val di Fassa-Carezza, Dolomiti Super Ski arba Silver) galima nemokamai mėgautis naktiniu slidinėjimu. Jeigu neturite skipass, naktinio slidinėjimo bilietą galite įsigyti atvykę į vietą.

Apres Ski Campitello

Campitello, po Canazei, yra populiariausias kurortas Fasos slėnyje ir po slidinėjimo siūlo pakankamai pramogų! Daugybė užeigų jus kviečia pailsėti, paskui visi susirenka baruose, aludėse ir diskotekose. Apres Ski fanai dar didesne vakarėlių nuotaika galės mėgautis apie 2 km nutolusiame Canazei, kur baruose ir diskotekose galima švęsti iki pat paryčių. Top-Locations čia yra „Paradis“, „Cliff“, „Lieber Augustin“ ir „La Montanara“. Mėgstantys ramiai praleisti laiką gali apsilankyti restoranuose, kurie kviečia paragauti regioninių skanumynų.

Laisvalaikio pramogų čia taip pat netrūksta. Sporto fanai gali praleisti laiką sporto centre, kur galės išbandyti laipiojimą, žaisti salės futbolą, čiuožti ant ledo arba natūralioje ledo čiuožykloje. Rogučių fanai apylinkėje ras daug rogučių trasų – nusileidimas rogutėmis nuo kalno Canazei tęsiasi net prožektorių šviesoje iki pat vakaro. Kiekvienam rekomenduojama kaukių paradas karnavalo sekmadienį. Pasigrožėkite!

Snowpark: Snowparks Dolomiti Park, Buffaure ir Christomannos Campitello

Slidinėjimo zona „Val di Fassa-Carezza“ yra tikras Freestyle fanų rojus. Jūs galite rinktis iš kelių Funparks. Dolomiti Park yra pačiame slidinėjimo zonos Belvedere viduryje. Ten yra trys įvairios Kickerlines - pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams - taip pat Jibbing Area su Boxes, Rails ir Corners, Slopestyle ruožas ir Big Airbag.

Naujame Buffaure Snowpark, kurį galite pasiekti su kabininiu keltuvu Pozza-Buffaure, jūsų laukia Easy ir Medium Line su įvairiais Kickers, Rails, Boxes, ir Tanks.

Prie Karerpass Freestyle mėgėjai gali galiausiai Christomannos Snowpark išbandyti savo gebėjimus ant įvairių Boxes ir Rails. Šio parko ypatinga savybė yra panoraminis vaizdas ir vieta, kuri priklauso pasaulio paveldui. Vaizdas į Latemar ir Rosengarten garantuoja unikalią fotosesiją.

Slidinėjimo zona Val di Fassa-Carezza yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val di Fassa-Carezza

Bandomasis pranešimas Val di Fassa-Carezza susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Campitello

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Campitello

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais