Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Pinzolo (Madonna di Campiglio)

30 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Pinzolo
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 800 m
Kurorto aukštis: 770 m
Iš viso keltuvų: 14
Bugelinis keltuvas: 2
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 5
Iš viso trasų: 32 km
Trasos:
4 km
Trasos:
13 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Pinzolo – žiemos malonumas visai šeimai!

Pinzolo (Madonna di Campiglio)

Svajingas Pinzolo, yra 770 m aukštyje, kaimyninės vietovės Madonna di Campiglio pietuose, vaizdingame Val Rendena. Pinzolo praleisti atostogas įsimintinai galima įvairiai net ir turint mažiau pinigų. Vietovės simbolis yra sena bažnyčia San Vigilio, kuri yra žinoma savo freskomis, kurias verta pamatyti.

Slidinėjimo zona aplink Doss del Sabion (2100 m) su savo 32 km slidinėjimo trasomis yra puikiai pritaikyta pirmiesiems išbandymams sniege. Dėl nuožulnių šlaitų ir specialios programos vaikams čia puikiai jausis net ir šeimos. Pinzolo vyksta ne tik įvairios folkloro šventės visus metus. Ši žavinga vietovė taip pat yra Val Rendena slidinėjimo lenktynių vieta.

Campiglio

Italijos slidinėjimo sporto metropolis Madonna di Campiglio, yra garsaus slidinėjimo žvaigždės Alberto Tomba gimtinė ir priverčia kiekvieno žiemos sportininko fano širdis plakti stipriau. Trentino širdyje, prie Brenta Dolomitų kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio, išskirtinis kurortas su savo ramiu kaimyniniu kurortu Pinzolo siūlo viską , ko reikia, kad sėkmingai praeitų žiemos atostogos! Nesvarbu, slidininkai ar snieglentininkai, pradedantieji ar ekspertai, slidinėjimo trasos aplink Italijos žiemos-eldorado tikrai siūlo kiekvienam kažką tinkamo. Norintys ne ant trasų užsiimti sportiškomis pramogomis, gali, pavyzdžiui, išbandyti kvapą gniaužiantį kopimą ledu ant Nardis krioklių. Po puikios slidinėjimo dienos galima eiti apsipirkti ir apsilankyti išskirtiniuose kurorto butikuose. Privaloma nueiti į legendinį Apres–Ski barą „Ober 1“.

Atvykimas Pinzolo (Madonna di Campiglio)

  • Traukinys: Trentas (apie 60 km)
  • Skrydis: Verona (apie 140 km), Insbrukas (apie 230 km)

Apgyvendinimas Pinzolo (Madonna di Campiglio)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Pinzolo (Madonna di Campiglio)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais