Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Slidinėjimo zonos Čekija

Slidinėjimo zonos Čekija

Slidinėjimo atostogos Čekijoje jau seniai nebėra paslaptis. Šiuos slidinėjimo kurortus ypač vertina žiemos sporto mėgėjai iš rytų Vokietijos dėl jų greito ir patogaus pasiekiamumo. Trumpas laukimo laikas prie keltuvų ir svetingos vietinės vietovės padaro Čekiją viena iš mėgstamiausių slidinėjimo vietovių žiemos sportininkams. Slidinėjiomo kurortai siūlo jums modernes paslaugas ir gerai prižiūrimas visų lygių trasas. Slidinėjimo atostogas galite praleisti šiuose Čekijos slidinėjimo regionuose: Adlergebirge, Isergebirge, Erzgebirge, Böhmerwald ir Riesengebirge.

Didžiausias slidinėjimo regionas yra Riesengebirge, kuriame rasite slidinėjimo ir lygumų trasų įvairovę. Čia susitinkate su tarptautine auditorija. Iš viso galėsite mėgautis 54 km. slidinėjimo trasų teikiamais malonumais! Žinomiausi slidinėjimo kurortai randasi Harachove, Špindlerūv Mlyne ir Pec pod Snežkove su dižiausia paklausa Snežka. Čekijos žiemos sporto vietovių širdis yra Špindlerūv Mlyne. Didžiausia ir populiariausia žiemos sporto vietovė turi beveik 26 km trasas su lengvo sunkumo laipsniu. Harachove žiemos sportininkai turi prieigą prie 8 km trasų, šiame plote 650 - 1,020 m. Ši vietovė tapo ypač gerai žinoma dėl savo slidinėjimo šuolių ir reguliaraus slidinėjimo skrydžio ant Teufelsberg.

Apres Ski Čekija

Kalbant apie Apres Ski, Čekijoje nėra blogiau nei Alpių šalyse. Galbūt čia galima net geriau švęsti, nes slidinėjimo trasos yra daug pigesnės. Visuose slidinėjimo kurortuose yra barai, užeigos ir diskotekos, kuriuose galima švęsti iki pat ryto. Patariama apsilankyti muzikos bare „Silverrock“, Spindlermühle, kur vyksta įvairūs renginiai, pavyzdžiui, gyvo garso muzika, pasirodymai ir varžybos. Priklausomai nuo regiono atsipalaiduoti galima įvairiuose terminiuose šaltiniuose su SPA zona. Visi kurortai siūlo platų sportiškų pramogų pasiūlymą ir gerą galimybę apsipirkti.

Užeigose ir restoranuose yra pateikiami tarptautiniai patiekalai, ypač nacionaliniai patiekalai, pavyzdžiui, kepsnys su kukuliais ir rauginti kopūstai. Rekomenduojama paragauti antienos ir žvėrienos ir lietinius ir mėlynių pyragą. Čekiškas alus (pivo) tradiciškai priklauso geriausiems pasaulyje, Pils buvo išrastas Čekijoje. Žymiausi prekių ženklai yra Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Budweiser ir Staropramen.

Eskursijų kryptys Čekija

Čekijos Respublika vilioja savo nuostabiais miestais ir didingais statiniais nuo senų laikų. Sostinė Praha yra tikras turistus pritraukiantis magnetas. Apsilankykite Prahos pilyje, monumentaliame komplekse, kuris susideda iš bažnyčių, tvirtovių, gyvenamojų ir biurų pastatai apsupti daugybės sodų. Pasivaikščiokite per senamiestį su savo charakteringomis gatvelėmis ir pastatais visų įsivaizduojamų stilių. Pažinkite žydų kvartalą Josephstadt arba menų rajoną „Zlatá ulička“, kuriame gyveno Francas Kafka. Jo gimimo vieta yra prie senamiesčio aikštės, 9.000 qm dydžio, verta apsilankymo vieta senamiestyje. Galėsite žavėtis Karolio tiltu, vienu seniausių akmeninių tiltų Europoje.

Taip pat ir kiti miestai žavi savo nuostabiu istoriniu miesto centru ir pastatais. Telčas, kurio istorinė, nuostabių žuvų tvenkinių apsupta turgaus aikštės priklauso UNESCO pasaulio kultūros paveldui. Litomišle yra renesanso pilis, vienas iš seniausių pilies teatrų Europoje ir kaip gimimo vieta garsaus Čekijos komponisto Bedržichas Smetana. Daugybė sakralinių pastatų, vaizdingas senamiestis ir Knochenkirche iš 40.000 kaulų gali parodyti Kutna Hora. Bohemijos miške ypač verta apsilankyti Krummau, kuris savo renesanso rotuše, pilimi ir barokišku pilies sodu vadinamas „Bohemijos miško perlu“. Muzikaliniais pėdsakais einantys gali nuvykti į Olomoucą. Čia, Hauenschild-Palast, savo 6 simfoniją komponavo Volfgangas Amadėjus Mocartas.

Čekijoje yra daug įdomių pilių ir rūmų. Pilis Častolowitz am Fuße des Adlergebirges zum Beispiel, den königlichen Herrschaftssitz in Pürglitz, eine der ältesten Burgen der böhmischen Herzöge und Könige, das Barockschloss in Nikolsburg, das Schloss im französischen Stil in Namiescht, die Hasenburg im Böhmischen Mittelgebirge und die Burg Karlstein. Sie wurde von Karl IV. als königliche Schatzkammer erbaut. Noch heute sind dort Kopien der böhmischen Kronjuwelen und der Kronjuwelen des Heiligen Römischen Reiches zu sehen.

Erholsam geht es in den Kurorten des Landes zu. Teplitz ist das älteste Heilbad Böhmens und auch eines der ältesten in ganz Europa. Karlsbad ist das größte des Landes und auch eines der bedeutendsten.

Einen weiteren Tipp gibt es schließlich für Freunde des Gerstensaftes: In der Altstadt von Pilsen können sie eine der berühmtesten Brauereien der Welt besichtigen. Pilsner Urquell wird hier bereits seit 1842 gebraut.

Vietovės Čekija

Žemėlapis padidinti

Kurortas (Reg.) Kurorto aukštis Slidin. zona Slid. trasos Zonos aukštis
nuoiki
684 m Černý Důl 7 km 620 - 865 m