Wald
243 Atsiliepimų skaičius:
92 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 150 m |
| Žemiausias taškas: | 820 m |
| Kurorto aukštis: | 900 m |
| Iš viso keltuvų: | 20 |
| Didelė gondola: | 5 |
| Krėsliniai keltuvai: | 4 |
| Bugelinis keltuvas: | 11 |
| Iš viso trasų: | 75 km |
|
Trasos:
|
35 km |
|
Trasos:
|
30 km |
|
Trasos:
|
10 km |
| Ski routes: | 2 km |
Orai & Sniego gylis Wald
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-22 |
Rytoj
26-05-23 |
Sk.
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 0 / 8 °C | 2 / 10 °C | 3 / 11 °C | 4 / 13 °C | 4 / 13 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 14 h | 12 h | 11 h | 13 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 700 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 10 °C | 7 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 11 °C | 9 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 12 °C | 10 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 500 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 13 °C | 10 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 700 m | 3 400 m | 3 400 m |
|
Šiandien
26-05-22 |
Rytoj
26-05-23 |
Sk.
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 7 / 23 °C | 9 / 24 °C | 10 / 26 °C | 11 / 27 °C | 11 / 26 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 14 h | 11 h | 12 h | 13 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 000 m | 3 300 m | 3 100 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 20 °C | 17 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 12 °C | 22 °C | 18 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 23 °C | 19 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 24 °C | 20 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 24 °C | 20 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 700 m | 3 300 m | 3 300 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 5 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 6 h |
| 126 | 0 | 27 | 6 | 29 | 71 | 114 | 20 | 66 | 133 | 117 | 30 |
| 20 | 0 | 5 | 1 | 5 | 5 | 9 | 5 | 9 | 16 | 13 | 8 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



