Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Wald im Pinzgau

289 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,9
Informacija apie slidinėjimo zoną
Wildkogel-Arena
Aukščiausias taškas: 2 150 m
Žemiausias taškas: 820 m
Kurorto aukštis: 900 m
Iš viso keltuvų: 20
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 5
Iš viso trasų: 75 km
Trasos:
35 km
Trasos:
30 km
Trasos:
10 km
Ski routes: 2 km

Slidinėjimo kelionės Wald im Pinzgau - Idealiai tinka šeimoms!

Wald im Pinzgau

Rami ir šeimoms palanki Wald im Pinzgau vietovė yra įsikūrusi gražiame Aukštojo Tauerno nacionalime parke. Romantiškas kaimas išsaugojo savo originalumą ir yra ypatingai ideali atostogų vieta šeimoms ir ramybės ieškotojams. Su skibus galėsite pasiekti aplinkines slidinėjimo zonas, pvz. Wildkogel slidinėjimo areną.

Įvairios rogučių trasos, įskaitant pasaulyje ilgiausią, apšviestą, rogučių trasą, kurios ilgis yra 14 km, bei patrauklios ekskursijų vietos, žada jums įvairias ir įdomias atostogas šiame regione. Po ilgos ir aktyvios dienos slidinėjimo trasose, galėsite kartu užsukti į Après-Ski barą arba atsipalaiduoti vietinėje „Kristallbad" SPA zonoje ir mėgautis geriausia diena metuose.

Oberpinzgau

Oberpinzgau yra vakarinis Zalcburgo žemių regionas. Šis išsitęsęs kalnų slėnis ribojasi su šiauriniu Aukštuoju Tauernu ir Kicbiuhelio Alpėmis. Oberpinzgau daug įtakos turi platus Zalcacho upės slėnis. Regiono žavesys, visų pirma priklauso nuo nepaliestos Aukštojo Tauerno nacionalinio parko gamtos, Kicbiuhelio Alpių panoraminio, žolėto kalnų kelio ir žavingų, mažų gyvenviečių su tipiškomis Zalcburgo tradicijomis.

Atvykimas Wald im Pinzgau

  • Traukinys: Wald im Pinzgau (vietoje), Mittersill (apie 20 km), Kicbiuhelis (apie 50 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 100 km), Zalcburgas (apie 140 km), Miunchenas (apie 210 km)

Apgyvendinimas Wald im Pinzgau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Wald im Pinzgau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais