Cornedo all'Isarco (alt)
24 Atsiliepimų skaičius:
95 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 388 m |
| Žemiausias taškas: | 1 540 m |
| Kurorto aukštis: | 800 m |
| Iš viso keltuvų: | 18 |
| Didelė gondola: | 4 |
| Krėsliniai keltuvai: | 12 |
| Bugelinis keltuvas: | 2 |
| Iš viso trasų: | 49 km |
|
Trasos:
|
9 km |
|
Trasos:
|
33 km |
|
Trasos:
|
7 km |
Orai & Sniego gylis Cornedo all'Isarco (alt)
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
An.
26-05-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -2 / 4 °C | 0 / 7 °C | 1 / 7 °C | -1 / 4 °C | -1 / 1 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 13 h | 6 h | 2 h | 0 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 2 cm |
| Sniego riba | 2 500 m | 2 500 m | 2 800 m | 2 000 m | 2 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 4 °C | 2 °C | 0 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 0 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 700 m | 2 500 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 6 °C | 4 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 500 m | 2 900 m | 2 500 m | 2 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 4 °C | 6 °C | 4 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 900 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 3 °C | 1 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 25 km/val. | 20 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 500 m | 2 500 m | 2 300 m | 2 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 1 °C | 0 °C | 0 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 20 km/val. | 25 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 1 cm | 1 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 2 100 m | 2 200 m | 2 000 m |
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
An.
26-05-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 7 / 26 °C | 8 / 28 °C | 10 / 27 °C | 11 / 24 °C | 12 / 21 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 14 h | 7 h | 1 h | 0 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 600 m | 2 300 m | 2 300 m | 2 000 m | 2 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 8 °C | 23 °C | 21 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 100 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 25 °C | 22 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 600 m | 2 900 m | 2 300 m | 2 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 25 °C | 22 °C | 15 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 900 m | 2 300 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 12 °C | 21 °C | 19 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 500 m | 2 500 m | 2 100 m | 2 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 20 °C | 17 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 900 m | 2 000 m | 2 200 m | 2 100 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 6 h | 10 h | 9 h | 8 h | 7 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 6 h | 8 h |
| 92 | 0 | 3 | 0 | 11 | 12 | 71 | 26 | 79 | 83 | 66 | 49 |
| 10 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 4 | 8 | 11 | 9 | 7 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



