Daugiau informacijos apie kelionę

Nemokamai atšaukti ir pakeisti

Atšaukimas nemokamai

Jau užsisakėte kelionę, bet Jūsų viršininkas nepatvirtina atostogų? Kelionės atšaukimo ar pakeitimo atveju mes Jums padėsime! Iki tam tikros datos Jūs tai padaryti galite nemokamai. Kažin ar yra dar kitas kelionių organizatorius taip orientuotas į klientus.

Atšaukimas nemokamai

Per 5 dienas po kelionės užsakymo, kelionę galima atšaukti nemokamai, bet tik tuo atveju, jeigu iki kelionės pradžios liko daugiau nei 6 savaitės (42 dienos). Ši galimybė gali būti pritaikyta tik vieną kartą kiekvienam klientui arba kelionės grupei ir tik tada, jei prieš tai dar neatlikote kelionės pakeitimų.
Jeigu iki kelionės pradžios liko mažiau nei 6 savaitės, (nuo 41 dienos, kurios liko iki atvykimo) bus pritaikytas kelionės atšaukimo mokestis pagal mūsų taisyklių ir sąlygų skyrių 4a.

Laukimas be rizikos: nemkamas kelionės atšaukimas!

Dėl esamos situacijos šiuo metu mes taip pat suteikiame nemokamą kelionės atšaukimo galimybę iki 2020-09-30. Galioja mažiausiai 14 dienų iki kelionės pradžios ir naujoms rezervacijoms nuo 2020-09-20, taigi užsisakykite jau dabar ir džiaukitės!
Mokėjimo informacija: naujų užsakymų atveju pradinė įmoka vis tiek turi būti sumokėta gavus kelionės patvirtinimą. Žinoma, jūs neprarandate teisės į nemokamą kelionės atšaukimą. Jei nuspręsite atšaukti kelionę mes grąžinsime jums pinigus.

Nemokamai pakeisti

Jeigu norite pakeisti savo kelionės užsakytą viešbutį arba datą, tai galite padaryti iki tol, kol lieka ne mažiau nei 6 savaitės (42 dienos) iki kelionės pradžios ir jeigu Jūsų pageidaujamoje alternatyvoje yra vietų ir nesumažėja nei kelionės trukmė, nei keliautojų skaičius. Naujai kelionei taikoma aktuali naujos kelionės dienos kaina. Last-Minute ir kt. pasiūlymų nuolaidos netaikomos.
Jeigu iki atvykimo dienos liko mažiau nei 6 savaitės (nuo 41 dienos, kurios lieka iki atvykimo), už kelionės pakeitimą bus taikomas mokestis pagal mūsų taisyklių ir sąlygų skyrių 5a.

Jeigu norite atšaukti arba pakeisti savo kelionę, susiekite su mumis šiuo adresu bei pateikite savo užsakymo numerį atsaukimas-lt@snowtrex.com.