Draugai rekomenduoja draugus
Rekomenduok SnowTrex ir užsitikrink 5% nuolaidą kelionei

Draugai rekomenduoja draugus</br>Rekomenduok SnowTrex ir užsitikrink 5% nuolaidą kelionei

Jums patiko kelionė su SnowTrex?

Tada pasidalinkite savo džiaugsmu su draugais ir gaukite dvigubą naudą. Už kiekvieną sėkmingą rekomendaciją SnowTrex Jums atsidėkos padovanodama 5% nuolaidą Jūsų kitai slidinėjimo kelionei. Jūsų parekomenduoti draugai, savo slidinėjimo atostogoms gaus automatiškai pritaikytą 20 € nuolaidą, jų pirmojo užsakymo metu.

Tai taip paprasta

  1. Naudokite asmeniškai suteiktą rekomendacijos nuorodą, kurią gavote su mūsų naujienlaiškiu arba šio puslapio apačioje susikurkite naują rekomendacijos nuorodą. Dėmesio: Tik su šiomis nuorodomis Jums gali būti suteikiama rekomendacijos premija!
  2. Pasidalinkite savo asmeniškai suteikta rekomendacijos nuoroda su draugais ir pažįstamais elektroniniu paštu, Facebook, WhatsApp, Twitter ir kt.
  3. Jūsų draugai ir pažįstami apsilanko mūsų svetainėje per Jūsų rekomendacijos nuorodą ir užsisako slidinėjimo atostogas čia www.snowtrex.lt 20 € nuolaida jau yra automatiškai pritaikyta užsakymo procese.
  4. Už kiekvieną sėkmingą rekomendaciją Jūs gausite 5 % nuolaidą nuo savo draugo kelionės kainos kitam savo slidinėjimo kelionės užsakymui. Reikalavimai: Jūsų rekomenduotas draugais dar niekada nebuvo užsisakęs kelionės per SnowTrex. Nuolaidą gausite, kai pasibaigs Jūsų rekomenduoto draugo kelionė. Ji Jums bus atsiunčiama elektroniniu paštu kaip kuponas.

Pavyzdys

Vienas Jūsų draugų kaip naujas klientas užsisako kelionę dviem žmonėms per Jūsų rekomendacijos nuorodą. Bendra kelionės vertė 2.000 €. Tokiu atveju, Jūs gausite 100 € vertės kuponą. Šis kuponas Jums bus atsiųstas elektroniniu paštu, kai Jūsų draugai sugrįš iš kelionės. Kuponą galėsite labai paprastai panaudoti užsisakydami savo kitą kelionę per SnowTrex ir taip sutaupysite pinigų. Kuponą panaudoti galima tik užsisakant kelionę. Vėlesnis kupono panaudojimas, kai kelionė jau užsakyta, nėra galimas.

Jūsų privalumas

Kuponą nebūtina panaudoti iš karto. Jis galioja ne tik šiam, bet ir kitam sezonui. Jeigu rekomenduosite daugiau žmonių, kurie taps mūsų klientais, kuponai bus susumuojami ir Jūsų kupono vertė kiekvieną kartą didės. Jei Jūsų kupono vertė atitinka užsakomos kelionės vertę, Jums kelionė bus nemokama!

Jūsų rekomendacijos nuoroda

Jums reikia asmeninės rekomendacinės nuorodos tam, kad slidinėjimo atostogomis sudomintumėte savo draugus? Apačioje esančiame laukelyje įveskite savo elektronio pašto adresą, su kuriuo jau užsisakėte kelionę pas mus, ir automatiškai gausite nuorodą elektroniniu paštu:

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų FAQ rasite atsakymus į svarbiausius klausimus apie rekomendaciją draugui.