Slidinėjimo zonos šeimai – pigūs pasiūlymai šeimai

Slidinėjimo zonos šeimai – pigūs pasiūlymai šeimai
Slidinėjimo zonos šeimai – pigūs pasiūlymai šeimai
Mielai įrengtos vaikų šalys su treniravimosi keltuvais paprastai yra prie slėnio, aptvertoje srityje, kurioje mažieji netrukdomi gali mokytis slidinėti. Čia yra vaikams pritaikyta infrastruktūra su konvejerinėmis juostomis („stebuklingi kilimai“), vaikų karuselė arba kartais ir figūrų parkas. Mažuosius slidinėjimo pradedančiuosius dažnai prižiūri spalvingas, švelnus talismanas. Didesni vaikai gali su T-formos keltuvu patekti ant paruoštų kalvuotų trasų arba išbandyti suformuotą nuotykių Parcours. Vis daugiau krėslinių keltuvų turi vaikams pritaikytą įlipimą ir specialius apsaugos įrengimus vaikams, kurie yra maži.

Slidinėjimo užeigos ir restoranai šeimai pritaikytoje slidinėjimo zonoje pateikia meniu vaikams ir paruošia mažus vaikiškus tualetus. Taip pat yra vaikams pritaikytas laisvalaikio pramogų pasirinkimas šalia slidinėjimo trasos – žaidimų vieta, ledo čiuožyklos arba rogučių ir tubingo trasos – tai galima rasti šeimai pritaikytuose slidinėjimo kurortuose.

Dar vienas didelis privalumas šeimai pritaikytoje slidinėjimo zonoje yra pigesnis arba nemokamas skipass vaikui. Be to, tai galima rasti ir daugelyje mūsų pasiūlymų šeimai! Atkreipkite dėmesį į aprašymą skiltyje „nuolaidos“.

Slidinėjimo zonos šeimai turi visus šiuos privlaumus ir paslaugas ir išpildys jūsų norą turėti įvairias, be rūpesčių žiemos atostogas su vaikais. Nesvabu, kurį pasiūlymą šeimai jūs išsirinksite, jums neteks gailėtis!