Hotel Coma Bella
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 640 m |
| Žemiausias taškas: | 1 710 m |
| Kurorto aukštis: | 908 m |
| Iš viso keltuvų: | 71 |
| Didelė gondola: | 6 |
| Krėsliniai keltuvai: | 28 |
| Bugelinis keltuvas: | 37 |
| Iš viso trasų: | 210 km |
|
Trasos:
|
100 km |
|
Trasos:
|
77 km |
|
Trasos:
|
33 km |
Orai & Sniego gylis Sant Julià de Lòria
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-04-01 |
Rytoj
26-04-02 |
Pn.
26-04-03 |
Št.
26-04-04 |
Sk.
26-04-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -9 / -6 °C | -8 / -5 °C | -6 / -2 °C | -3 / 4 °C | -1 / 6 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 0 h | 4 h | 6 h | 11 h | 10 h |
| Naujas sniegas | 63 cm | 12 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 400 m | 1 400 m | 2 000 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -9 °C | -7 °C | -6 °C | -7 °C |
| Vėjo greitis | 60 km/val. | 55 km/val. | 65 km/val. | 55 km/val. |
| Naujas sniegas | 7 cm | 7 cm | 17 cm | 26 cm |
| Sniego riba | 1 100 m | 1 300 m | 1 600 m | 1 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -7 °C | -5 °C | -6 °C | -6 °C |
| Vėjo greitis | 50 km/val. | 40 km/val. | 50 km/val. | 50 km/val. |
| Naujas sniegas | 14 cm | 3 cm | 2 cm | 5 cm |
| Sniego riba | 1 200 m | 1 200 m | 1 400 m | 1 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -6 °C | -2 °C | -4 °C | -3 °C |
| Vėjo greitis | 45 km/val. | 40 km/val. | 40 km/val. | 50 km/val. |
| Naujas sniegas | 3 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 500 m | 1 700 m | 1 500 m | 2 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -3 °C | 3 °C | 1 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 40 km/val. | 15 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 2 600 m | 2 900 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 6 °C | 3 °C | 0 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 3 000 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Šiandien
26-04-01 |
Rytoj
26-04-02 |
Pn.
26-04-03 |
Št.
26-04-04 |
Sk.
26-04-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -2 / 1 °C | -1 / 1 °C | 0 / 5 °C | 2 / 12 °C | 4 / 14 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 0 h | 0 h | 4 h | 11 h | 10 h |
| Naujas sniegas | 24 cm | 8 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 400 m | 1 400 m | 2 000 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -2 °C | 0 °C | 1 °C | 0 °C |
| Vėjo greitis | 20 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 4 cm | 4 cm | 6 cm | 5 cm |
| Sniego riba | 1 100 m | 1 300 m | 1 600 m | 1 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -1 °C | 1 °C | 0 °C | 1 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 8 cm | 2 cm | 1 cm | 3 cm |
| Sniego riba | 1 200 m | 1 200 m | 1 400 m | 1 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 1 °C | 5 °C | 2 °C | 3 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 2 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 500 m | 1 700 m | 1 500 m | 2 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 2 °C | 10 °C | 8 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 2 600 m | 2 900 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 14 °C | 9 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 3 000 m | 3 000 m | 3 000 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. |
| 6 h | 7 h | 10 h | 10 h | 9 h | 7 h | 6 h | 5 h | 5 h | 3 h | 4 h | 6 h |
| 62 | 41 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 111 | 62 | 203 | 156 | 98 |
| 11 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 13 | 9 | 19 | 14 | 7 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



