Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.

Žiemos kelionės šeimai – slidinėjimo atostogos su vaikais!

Kiekvienais metais pasinerkite į naują ir labai ypatingą nuotykį: žiemos atostogas su vaikais. Visai nesvarbu, slidinėti, išbandyti žiemos žygius, ar leistis nuo kalno rogutėmis – žiemos mėnesiais kalnai turi ypatingą magiją ir magiškai traukia didelius ir mažus. Keliaudami į slidinėjimo atostogas su vaikais, suteiksite jiems džiaugsmą, o įspūdžiai ilgai išliks atmintyje.

Atostogos su šeima puikus dalykas

Atostogos su šeima Jums siūlo daugybę gražių dalykų. Slidinėjimas yra sportiškas užsiėmimas, kuris prie viso šito suteikia ir daug džiaugsmo! Dažniausiai pastebima vakarais, kai grįžtama į apgyvendinimo įstaigą, ką visą dieną nuveikėme. Ypač šiais laikais, kuriais skaitmeninė medija užima svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, atostogų savaitė su vaikais tikrai suteiks gerą pojūtį! Po ilgos slidinėjimo dienos vaikai ir tėvai vakarais paprastai yra pavargę, bet laimingi ir subalansuoti. Tai padeda fizinei ir psichinei sveikatai. Tėvai labai vertina puikią vaikų priežiūrą daugelyje slidinėjimo zonų. Slidinėjimo mokyklos yra labai gerai pritaikytos atostogom su šeima ir siūlo įvairiapusišką visos dienos vaikų priežiūrą, kur žaisdami mažieji išmoksta slidinėti. Privalumas suaugusiems: tėvai irgi turi galimybę kartais mėgautis atostogomis dviese ir pailsėti nuo šeimyniško gyvenimo.Slidinėjimo atostogos su visa šeima sustiprina tarpusavio ryšį ir palieka nepamirštamus vaikystės prisiminimus apie puikiai praleistą laiką su artimiausiais žmonėmis apsuptame baltų kalnų stebuklingame žiemos peizaže.

Raskite tinkamą pasiūlymą šeimai

Slidinėjimo kelionė su šeima neturėtų viršyti Jūsų biudžeto. Beveik visos apgyvendinimo įstaigos siūlo nuolaidas vaikams. Skipass taip pat jiems dažnai būna pigesnis negu skipass suaugusiems. Perkant skipass suaugusiems kai kuriose slidinėjimo zonose netgi galima gauti nemokamą skipass vaikui. Renkantis tinkamą apgyvendinimo įstaigą reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jos būtų šalia slidinėjimo keltuvų. Ypač tam pritaikyti viešbučiai, kurie suteikia galimybę praleisti slidinėjimo atostogas su vaikais prie pat trasos. Taip sutaupoma laiko, nes nereikia važiuoti automobiliu ar Skibus ir galima greitai nueiti į kambarį ar aparatamentą, jeigu vaikai po ilgos ir sėkmingos dienos ant trasų išalksta arba sušąla.Viešbutis ar apartamentas – kuri apgyvendinimo įstaiga labiau tinka atostogoms su šeima? Abu pasiūlymai turi privalumų. Viešbutyje nereikia niekuo rūpintis ir galima mėgautis atostogomis, nes nereikia nei gaminti, nei valyti patalpas. Apartamentus mėgsta daug šeimų, nes juose galima mėgautis privačia ir šeimyniška atmosfera. Ten galima kartu gaminti ir žaisti. Todėl apartamentai, kuriuose maitinimas neįskaičiuotas į kainą, yra dažniausiai pigesni.

Į ką turėtų atkreipti dėmesį šeima, kai ruošiasi į slidinėjimo kelionę?

Slidinėjant su šeima ir vaikais reikia atkreipti į kelis dalykus dėmesį. Kadangi vaikai mielai šėlsta sniege ir ypač pradžioje dažnai nukrenta, slidinėjimo kombinezonas išaušus vakarui yra šlapias. Tėvai turėtų pasirūpinti tuo, kad jis per naktį gerai išdžiūtų arba pasiimti į kelionę dar vieną, kad būtų galima juos pasikeisti. Taip pat reikėtų pasiimti pakankamai termo apatinių savo mažiesiems. Einant slidinėti svarbu turėti kuprinę, į kurią galima įsidėti užkandžių ir pakankamai gėrimų. Jeigu dar yra vietos, galima pasiimti rankšluosčius ir sausas kojines. Taip slidinėjimo atostogoms su šeima niekas neužkirs kelio.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais