Slid. viešbučiai su el. įkrovimo stotele - Slid. kelionės su el. automobiliu

Aplinką tausojantys ir tvarūs, taip elgiasi jau ir daugelis slidinėjimo poilsiautojų. Be klimatą tausojančių apgyvendinimo įstaigų slidinėjimo zonose, jie vis dažniau renkasi ir „žaliąsias“ keliones į paskirties vietą ir atgal. Juk aplinkai nekenksmingų el. automobilių registracijų skaičius nuolat auga jau daugelį metų, ypač Europoje. Kiekvienas, kuris keliaudamas per sniegą naudojasi elektra, o ne benzinu ar dyzelinu, nori turėti ir tinkamas įkrovimo sąlygas vietoje. Būtent prie to šiandien prisitaikė daugelis slidinėjimo viešbučių, kurie siūlo ne tik patogius kambarius ir puikų svečių aptarnavimą, bet ir daugybę galimybių įkrauti žiemos sporto entuziastų el. automobilius. Šias apgyvendinimo įstaigas su el. įkrovimo stotelėmis taip pat galite rasti SnowTrex pasiūlymuose.

Slid. viešbučiai su el. įkrovimo stotele - Slid. kelionės su el. automobiliu
Slid. viešbučiai su el. įkrovimo stotele - Slid. kelionės su el. automobiliu

Kokius privalumus siūlo slidinėjimo viešbučiai su el. automobilių įkrovimo stotelėmis?

Slidinėjimo viešbučiai su elektroninių automobilių įkrovimo stotelėmis siūlo daugybę privalumų svečiams, viešbučiams ir aplinkai. Slidinėjimo poilsiautojai čia gali patogiai įkrauti elektromobilį savo viešnagės metu, neieškodami atskiros įkrovimo stotelės. Taip sutaupoma daug laiko. Kai kurie viešbučiai netgi siūlo įkrovimą nemokamai, o kiti ima mažesnį mokestį, jei jų įkrovimo stotelė taip pat yra atvira ir kitiems. Dėl to šios apgyvendinimo įstaigos tampa vis patrauklesnės poilsiautojams, kurie vertina tvarumą ir dėl to patys pereina prie elektroninių automobilių. Slidinėjimo viešbučiai su įkrovimo stotelėmis taip pat ilgainiui tampa naudingi aplinkai. Galiausiai, elektromobiliai neišmeta jokios emisijos, o tai padeda sumažinti oro taršą. Be to, šiuolaikinės transporto priemonės yra tylesnės nei įprasti automobiliai su vidaus degimo varikliais, o tai pagerina gyvenimo kokybę kaimiškose, nedidelėse slidinėjimo zonose. Slidinėjimo viešbučiai su įkrovimo stotelėmis siūlo svečiams komfortą, taupymą ir patrauklumą, kita vertus, jie daro teigiamą indėlį į aplinką mažindami emisiją ir triukšmą.

Kaip Alpėse rasti slidinėjimo viešbučių su el. automobilių įkrovimo stotelėmis?

Jei norite kitoms slidinėjimo atostogoms užsisakyti puikų slidinėjimo viešbutį su el. automobilių įkrovimo stotele pas SnowTrex, tai galite lengvai padaryti mūsų svetainėje. Apgyvendinimo įstaigų paieškoje galite pasirinkti filtrą „el. įkrovimo stotelė“. Pažymėję šį langelį pamatysite tik viešbučius ar apartamentus, kurie savo svečiams gali pasiūlyti elektromobilių įkrovimo stoteles norimu kelionės laikotarpiu. Mūsų snowTrex apgyvendinimo paslaugų paieškoje galite rinktis, į kurią šalį norite keliauti per kitas slidinėjimo atostogas ir kuris iš daugybės kalnuose esančių viešbučių ir svečių namų jums labiausiai tinka. Atlikę užsakymą, galite ramiai atsipalaiduoti ir laukti slidinėjimo atostogų, per kurias po puikios dienos slidinėjimo trasose galėsite atsipalaiduoti vakare prie vakarienės arba SPA zonoje, o jūsų el. automobilis bus įkrautas įkrovimo stotelėje!

Į kokius patarimus reikėtų atkreipti dėmesį apsistojant slidinėjimo viešbučiuose, kuriuose įrengtos el. automobilių įkrovimo stotelės?

Slidinėjimo poilsiautojai, apsistoję kalnuose esančiame viešbutyje su el. automobilių įkrovimo stotelėmis, turėtų atsižvelgti į keletą svarbių dalykų. Žinoma, prieš užsisakydami viešbutį pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar viešbutyje yra įkrovimo stotelių ir ar jos yra tinkamos jūsų elektromobiliui. Taip pat svarbu žinoti, kur yra įkrovimo stotelė, pavyzdžiui, saugomose viešbučio patalpose ar automobilių stovėjimo garaže. Be to, slidinėjimo poilsiautojai, atvykstantys su elektromobiliu, turėtų išsiaiškinti visus galimus mokesčius ir paprašyti iš anksto rezervuoti laiką įkrovimo stotelėje. Be to, visada verta pasiimti savo el. automobilio įkrovimo laidą ir patikrinti, ar slidinėjimo viešbutyje esančios įkrovimo stotelės atitinka jūsų elektromobilio įkrovimo greičio reikalavimus. Jei įkrovimo stotelė neveikia, per trumpą laiką arba per naktį automobilis nėra tinkamai įkraunamas, slidinėjimo atostogų vykstantys el. automobilių vairuotojai taip pat turėtų nedelsdami turėti planą B. Tai reiškia, kad reikia žinoti, kur yra artimiausia vieša elektromobilių įkrovimo stotelė.