Snieglenčių sporto atostogos - tinkami pasiūlymai snieglentininkams

Ar jūs ieškote neribotos laisvės jausmo? Tada būtinai leiskitės į snieglenčių sporto atostogas. Tai ne tik įkūnija šį jausmą, bet ir leidžia slidinėti per minkštą sniegą su snieglente ir pačiais patogiausiais žiemos sporto batais bei suteikia galimybę mėgautis nuostabia kalnų panorama.

Kiekvienam žiemos sporto entuziastui, norinčiam vėl ar pirmą kartą leistis į snieglenčių atostogas, mes parinkome populiariausias kelionių vietas ir slidinėjimo viešbučių pasiūlymus. Nesvarbu, ar tai Austrija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija ar Italija - kiekviena iš šių šalių siūlo nepakartojamas slidinėjimo zonas jūsų sekančiai snieglenčių sporto kelionei. Taip pat ir tokiose šalyse kaip Čekija ar Lenkija galima tikėtis puikių sąlygų sėkmingoms snieglenčių atostogoms. Ieškokite mūsų pasiūlymų jau dabar!

Snieglenčių sporto atostogos - tinkami pasiūlymai snieglentininkams
Snieglenčių sporto atostogos - tinkami pasiūlymai snieglentininkams

Kodėl verta slidinėti su snieglente?

Slidinėjimas slidėmis ar snieglente yra ne tik sportas daugeliui žiemos sporto entuziastų. Tai sujungia nepamirštamus įspūdžius nuostabioje gamtoje su nuostabiais vaizdais į daugybę kalnų viršūnių ir atsiveriančią baltą erdvę su laisvės jausmu bei sėkmingu sporto ir poilsio deriniu. Jei dar niekada neturėjote snieglenčių sporto atostogų, pradžioje turėtumėte lankyti snieglenčių kursus. Jei nepasiduosite, tai jums tikrai patiks aukščiau aprašyti potyriai ir tikrai norėsite pakartoti slidinėjimo atostogas dar kartą.

Kur vykti slidinėti su snieglente?

Pačios geriausios slidinėjimo zonos yra Prancūzijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Italijoje. Plačios, ilgos trasos, nedaug paviršinių keltuvų, mažai siaurių ir nestačių takų - todėl snieglentininkai čia jausis puikiai! Pavyzdžiui ledyninės slidinėjimo zonos prie Kitzsteinhorn, Austrijos Kaprun vietovėje yra ne tik užtikrintos sniegu, bet ir siūlo nemažai trasų snieglentininkams, pradedantiesiems ir profesonalams. Gilaus sniego trasos ir funpark yra ypač populiarūs tarp freerider mėgėjų. Snieglenčių sporto profesonalai daugybę puikių nuotykių ir off trasų suras Prancūzijoje, Chamonix vietovės zonoje. Taip pat yra tikraiverta paminėti ir šias slidinėjimo zonas: Val Thorens, Les 2 Alpes, am Kaunertaler Gletscher, Zillertal, Zermatt, Engelberg, Davos ir Livigno. Jei norite ypač plataus trasų pasirinkimo, tuomet mes rekomenduojame „Super Ski Card“ slidinėjimo regioną, kuris suteiks jums prieigą prie daugiau nei 2750 km ilgio trasų Zell am See / Kaprun ir Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn regionuose.

Kadangi žiemą yra daug šventinių dienų ir atostogų, todėl yra ir daugybė poilsiautojų, kurie mėgsta slidinėti su slidėmis ar snieglentėmis per Kalėdas, Naujuosius metus ir Velykas. Tiems, kurie keliauja vieni ar poromis, pvz. yra siūlomi SPA viešbučiai, kuriuose dažniausiai siūlomas platus atsipalaidavimo pasirinkimas po snieglenčių sporto. SnowTrex taip pat siūlo puikų slidinėjimo įstaigų asortimentą šeimoms - su half-board maitinimu viešbučiuose arba be maitinimo apartamentuose. Jei po linksmybių trasose vis dar norėsite ilgiau vakaroti, SnowTrex taip pat turi daugybę slidinėjimo kurortų su nuostabiais après-ski pasiūlymais. Įpatingai populiarios yra šios vietovės: Išglis, Mayrhofen ir Sölden.

Snieglenčių sporto kelionės – į ką reikia atkreipti dėmesį?

Snieglenčių sporto atostogų metu yra būtina tam tikra pagrindinė įranga. Kaip pradedančiajam didžiąją dalį slidinėjimo įrangos galima ir žinoma reikia išsinuomoti iš slidžių ir snieglenčių nuomos punkto arba iš draugų. Su snieglentininko įranga Jums taip pat reikės ir slidinėjimo ar terminių apatinių drabužių taip pat šiltų slidinėjimo kelnių, striukės, slidinėjimo akinių, pirštinių ir šalmo. Be abejo jums reikės ir snieglentės bei snieglenčių batų.

Be įrangos, slidinėjimo zonos pasirinkimas taip pat yra svarbus snieglenčių sporto atostogų metu. Siauros trasos, nestatūs takai, slidinėjimo maršrutai ir paviršiniai keltuvai tarp snieglentininkų yra nemėgstami. Pradedantiesiems žinoma yra rekomenduojamos slidinėjimo zonos su mėlynomis trasomis o pažengusiems slidininkams reikėtų keliauti į vieną iš daugelio slidinėjimo zonų, kur yra fun-parks, gilaus sniego trasos ir freerider mėgėjų trasos, nes tai jums garantuos įvairius nusileidimus.