Slidinėjimo atostogos ūkyje

Nėra nieko idiliškiau ir originaliau kaip atostogos užmiestyje. Jūs apsigyvensite nuostabioje sodyboje, kurią supa arklidės, ganyklos ir nepaliesta gamta. Dar gražiau, kai visa tai yra Alpėse su puikia kalnų panorama. Čia gali slidininkai ir snieglentininkai suderinti užmiesčio idilę su malonumu ant trasų.

Tie, kurie nori savo slidinėjimo atostogas susieti su užmiesčio ramybe, šiame puslapyje ras pasiūlymus visai šeimai.

Slidinėjimo atostogos ūkyje
Slidinėjimo atostogos ūkyje

Kodėl slidinėjimo atostogos ūkyje

Galimybės, kurias siūlo ūkis, yra įvairiapusiškos, šalia gamtos. Ypač vaikams tai puikus gamtos nuotykis, kuris suteikia galimybę iš arti pažinti įvairius gyvūnus. Daugelyje ūkių yra pusės arba visos dienos vaikų priežiūra, tad tėvai gali nuvažiuoti į kitą slidinėjimo zoną, kai tuo tarpu vaikai šeria kiaules ir vištas, melžia karves, siautėja žaidimų kluone arba žaidžia sniego gniūžčių kovą. Jeigu ūkyje yra auginami arkliai, bus siūlomi jojimai per gilų sniegą arba romantiški pasivažinėjimai karieta. Tai nuotykis ne tik mažiesiems. Vakare nėra nieko jaukiau kaip pasibuvimas kartu prie garuojančio punšo geroje „Stube“ sėdint prie židinio ir stebint įvykius lauke sniege.

Kur į slidinėjimo atostogas ūkyje?

Vis daugiau atostogautųjų domisi žiemos atostogomis ūkyje, todėl pasiūlymai vis didėja. Tokį nuotykį siūlo, pavyzdžiui, Bauernhof-Pension Wassererhof, Gerlos. Jaukus Bauernhof-Pension Wassererhof yra ramioje vietoje, rajone Gmünd, apie 3 km nutolęs nuo Gerlos ir keltuvo „Isskogelbahn“, Zillertal Arena. Ten galite praleisti idiliškas slidinėjimo atostogas su karvėmis, arkliais, kiaulėmis, vištomis ir katėmis.

Į ką reikia atkreipti dėmesį per slidinėjimo atostogas ūkyje

Per slidinėjimo atostogas ūkyje kiekvienas galvoja apie linksmus, laisvai vaikščiojančius gyvūnus. Deja, tai nėra visur. Kadangi slidinėjimo atostogos ūkyje paprastai yra vadinamas „turizmu išlaikantis ekeloginę pusiausvyrą“, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jūs keliaujate ekologiškai sąmoningai ir gyvūnai negyvena masinėje gyvulininkystėje, nes tai ir jūsų vaikams nėra gražus vaizdas ir neturėtų būti suprantamas kai „normalus“ dalykas. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į alergijas. Jeigu kažkas turi alergiją gyvūnams, apsigyvenimas ūkyje gali būti problema. Atsivežkite papildomus drabužius, kurie nebus gaila, kad išsipurvins tam, kad jūs ir jūsų vaikai be rūpesčių galėtų nueiti į tvartą pas gyvūnus. Jeigu atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus, žiemos atostogos ūkyje jums bus tikrai nepamirštamos!