Mėgaukitės žiemos atostogomis sniege – su slidėmis ar be jų!

Atostogos sniege siūlo daugybę pramogų - nuo slidinėjimo ir snieglenčių sporto iki pasivažinėjimo rogutėmis. Turėdami tokią didelę pasiūlą, daugelis žiemos sporto entuziastų klausia savęs: kur vykti žiemos atostogų? Europoje yra daugybė vietų, kuriose galima praleisti nepamirštamas žiemos atostogas. Daugybė pramogų už slidinėjimo trasų ribų žiemos atostogas paverčia nepakartojama patirtimi net ir neslidinėjantiems.

Mėgaukitės žiemos atostogomis sniege – su slidėmis ar be jų!
Mėgaukitės žiemos atostogomis sniege – su slidėmis ar be jų!

Žiemos atostogos Austrijoje

Austrija yra žiemos sporto rojus. Nesvarbu, ar esate jaunas, ar senas, čia kiekvienas ras tobulas žiemos pramogas. Tirolyje yra daugybė puikių slidinėjimo zonų, tokių kaip Kitzbühel, Sölden, Ischgl ir Mayrhofen, todėl čia sudarytos puikios sąlygos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidininkams, tiek slidinėjimo ekspertams. Pramogos taip pat garantuotos Karintijoje, kur yra daugiau kaip 200 ežerų, ir kaimyninėje Zalcburgo žemėje. Be slidinėjimo trasų, Austrijoje taip pat siūloma daugybė kitų lauko pramogų, pavyzdžiui, žiemos žygiai, pasivažinėjimas šunų kinkiniais ir rogutėmis.

Visi pasiūlymai Austrijoje

Žiemos atostogos Prancūzijoje

Prancūzija traukia lankytojus savo didingomis Alpių viršūnėmis, kurių pavėsyje žiemą visai šeimai garantuojamas slidinėjimo malonumas ir poilsis. Tokiose slidinėjimo zonose, kaip Chamrousse, Valmeinier ir Val Thorens, siūloma daugybė slidinėjimo trasų - nuo lengvų iki sudėtingų. Tokiose slidinėjimo zonose kaip Les 2 Alpes sniegas garantuotas dėl netoliese esančio ledyno. Žiemos atostogos Prancūzijoje ypatingos ne tik dėl slidinėjimo, bet ir dėl poilsio, SPA ir nepamirštamų žygių po sniegą.

Visi pasiūlymai Prancūzijoje

Žiemos atostogos Italijoje

Italija žavi, žavinga žiemos patirtimi ir dideliu slidinėjimo trasų pasirinkimu. Vien tik Pietų Tirolyje esančiame „Dolomiti Superski“ yra dvylika fantastiškų slidinėjimo zonų su maždaug 1 200 kilometrų ilgio trasomis - tai vienas didžiausių slidinėjimo regionų pasaulyje! Žiemos poilsiautojai taip pat ras geriausias sąlygas puikiai slidinėti tokiose provincijose kaip Trentinas ir Lombardija, ypač Cavalese ir Livigno slidinėjimo zonose. Atokiau nuo slidinėjimo trasų esantys saulės nubučiuoti Italijos Alpių kraštovaizdžiai yra puiki vieta tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis atmosfera net ir žiemą.

Visi pasiūlymai Italijoje

Žiemos atostogos Šveicarijoje

Šveicarija garsėja įspūdingais kalnais ir išskirtiniais žiemos pasiūlymais. Konfederacija siūlo tiek prabangias nakvynės vietas Sankt Morice, tiek šeimoms pritaikytus viešbučius Davos ar Flimso Laax Falera - tiek brangias, tiek nebrangias nakvynės vietas, kuriose galėsite praleisti nuostabias žiemos atostogas tarp dešimčių 4 000 metrų aukščio viršūnių. Be slidinėjimo ir snieglenčių sporto, žiemos svečiai Šveicarijoje taip pat gali išbandyti žiemos žygius ar aukščiausios klasės SPA pasiūlymus, todėl čia kiekvienas ras sau tinkamą pramogą.

Visi pasiūlymai Šveicarijoje

Žiemos atostogos Vokietijoje

Vokietija siūlo idealias sąlygas žiemos atostogoms net ir be ilgos kelionės. Bavarijos Alpėse yra daug patrauklių slidinėjimo zonų, ypač aplink tokius slidinėjimo kurortus kaip Garmisch-Partenkirchen, Oberstdorf ir Berchtesgaden. Neaukštose kalnų grandinėse, pavyzdžiui, Schwarzwald su Feldberg kalnų trasomis, be slidinėjimo taip pat siūloma daug kitų žiemos pramogų. Ar tai būtų trumpa kelionė, ar ilgesnė viešnagė, Vokietija yra puikus pasirinkimas kitoms žiemos atostogoms.

Visi pasiūlymai Vokietijoje

Žiemos atostogos Andoroje

Nors Andora yra nedidelė šalis Pirėnų kalnų viduryje, ji yra ideali vieta įvairioms žiemos atostogoms sniege. Čia rasite įspūdingą Grandvalira slidinėjimo zoną, kurios trasos pritaikytos įvairaus meistriškumo slidininkams ir snieglentininkams. Čia taip pat galima užsiimti kitomis žiemos pramogomis už trasų ribų, pavyzdžiui, lygumų slidinėjimu arba žygiais su sniego batais. Šalis taip pat vilioja lankytojus neapmuitinamaisiais apsipirkimo taškais, įvairiapusiška slidinėjimo pramoga ir vienu didžiausių SPA ir sveikatingumo centrų Europoje.

Visi pasiūlymai Andoroje

Žiemos atostogos Čekijoje

Čekijoje daugybė žiemos sporto galimybių laukia Rūdiniuose ir Karališkuosiuose kalnuose bei Čekijos miškuose. Čia esančios šeimoms draugiškos slidinėjimo zonos, tokios kaip Špindleruv Mlyn ir Pec pod Snezkou, idealiai tinka įvairaus amžiaus slidininkams. Be slidinėjimo trasų, čia taip pat įrengtos rogučių trasos ir žiemos pėsčiųjų takai, kurie puikiai tinka tyrinėti vaizdingus kraštovaizdžius. Dėl lengvo susisiekimo iš rytinių Vokietijos žemių ir gausaus gerai įrengtų viešbučių bei SPA įstaigų pasirinkimo Čekija yra patraukli ir nebrangi atostogų sniege vieta.

Visi pasiūlymai Čekijoje

Žiemos atostogos Lenkijoje

Lenkijoje tokie kalnai kaip Karpatai siūlo puikias sąlygas slidininkams ir snieglentininkams. Gerai žinomi žiemos sporto kurortai, tokie kaip Bad Flinsbergas (Świeradów-Zdrój), Krummhübelas (Karpacz) ir Zakopanė, kiekvieną žiemą pritraukia daug lankytojų. Atokiau nuo slidinėjimo trasų esantys istoriniai Vroclavo ir Krokuvos miestai kviečia leistis į kultūrines pažintines keliones. Šiuose regionuose esančiuose gerai įrengtuose viešbučiuose taip pat siūloma daugybė SPA paslaugų, kurios puikiai užbaigs jūsų žiemos atostogas. Kainas vertinantiems keliautojams nedidelės Lenkijos slidinėjimo zonos taip pat idealiai tinka trumpam poilsiui ant sniego.

Visi pasiūlymai Lenkijoje

Žiemos atostogos Slovakijoje

Slovakija stebina žiemos sporto galimybių įvairove beveik visuose regionuose, ypač Aukštųjų Tatrų slidinėjimo zonose. Tokios slidinėjimo zonos kaip Tatranska Lomnica garsėja puikiomis slidinėjimo sąlygomis, kuriomis mėgaujasi tiek šeimos, tiek aistringi slidininkai ir snieglentininkai. Be gerai prižiūrimų trasų, čia taip pat yra daugybė pėsčiųjų takų ir rogučių trasų. Poilsio ieškantiems žmonėms taip pat siūloma daugybė pasiūlymų - nuo jaukių barų ir restoranų iki regiono kulinarinių patiekalų, kurie užbaigia žiemos atostogas Slovakijoje.

Visi Slovakijos pasiūlymai

FAQ

Kur galima pigiai atostogauti žiemą?

Visoje Europoje yra daugybė slidinėjimo zonų, kuriose žiemos sporto entuziastai gali mėgautis pigiomis atostogomis ant sniego. Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje yra daugybė nebrangių žiemos atostogų su slidėmis ir be jų pasiūlymų. Šiose šalyse siūloma ne tik nebrangios slidinėjimo pramogos, bet ir daugybė pramogų už trasų, pavyzdžiui, rogučių sportas, žiemos žygiai ir kultūriniai renginiai, kurie praturtins jūsų žiemos atostogas.

Kada geriausia atostogauti žiemą?Geriausias laikas žiemos atostogoms sniege dažniausiai būna ne sezonas. Prieš Kalėdų šventes arba po Naujųjų metų išvakarių ir Naujųjų metų dieną kainos gali būti žymiai mažesnės. Keliaujantys savaitę po švenčių dažnai sutaupo dar daugiau ir randa mažiau pilnas slidinėjimo zonas.

Kokios slidinėjimo įrangos man reikia žiemos atostogoms?

Slidininkams būtinos slidės, slidinėjimo lazdos, šalmas ir tinkama žieminė apranga. Neslidinėjantys asmenys turėtų apsirengti šiltais drabužiais, tvirtais batais ir, priklausomai nuo veiklos turėti rogutes ar sniegbačius. Taip pat nepamirškite pasiimti apsaugos nuo saulės ir lūpų balzamo nuo intensyvios žiemos saulės!

Kokių įdomių užsiėmimų žiemos atostogų metu gali patirti ne slidininkai?

Jų yra daug! Dauguma žiemos atostogų vietų siūlo ne tik slidinėjimą, bet ir įvairias pramogas ant sniego neslidinėjantiems, pavyzdžiui, rogučių sportą, žygius su sniego batais, pasivažinėjimą arklių traukiamomis rogėmis, čiuožinėjimą ant ledo ir kultūrinius renginius. Šie pasiūlymai suteikia pramogų ir įvairovės net ir tiems, kurie ant slidinėjimo trasų nori praleisti mažiau laiko.

Ar žiemos atostogų metu geriau rinktis atostogų paketus, ar individualius užsakymus?

Slidinėjimo atostogų paketai dažnai yra pigesni ir lengviau organizuojami, nes į juos įeina apgyvendinimas, skipass su nuolaida ir, priklausomai nuo pasiūlymo, maitinimas. Naudodamiesi SnowTrex pasiūlymais taip pat turite galimybę individualiai atsisakyti įskaičiuoto skipass atskiriems keliautojams, kurie nenori slidinėti. Taigi galite patys nuspręsti, ar norite praleisti slidinėjimo atostogas slidinėjimo trasose, ar žiemos atostogas be slidinėjimo!