Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Abtenau

534 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 714 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 35
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 131 km
Trasos:
44 km
Trasos:
80 km
Trasos:
7 km
Ski routes: 40 km

Slidinėjimo kelionės Abtenau - šeimai pritaikytas slidinėjimo malonumas!

Abtenau

Abtenau yra ramus Lammertal slėnio Zalcburgo žemėje kurortas. Jis yra 714 m aukštyje, apie 60 km nutolęs nuo Zalcburgo. Abtenau tapo tiek vasarą, tiek žiemą „gero pojūčio kaimeliu“, kurį ypač vertina šeimos. Übrigen taip pat yra du kartus pasaulio čempionės ir pasaulio taurės slidinėjimo varžybų nugalėtojos, Alexandra Meissnitzer, ir pasaulio čempiono David Zwilling, gimtinė. Apšviesta rogučių trasa pasirūpina malonumu leidžiantis 3 km nuo kalno rogutėmis. Be to, verta aplankyti ledo čiuožyklą prie Abtenau sporto centro.

Dachstein West

Dachstein West regionas yra išsidėstęs ties Aukštutinės Austrijos siena ir Zalcburgo Žeme. Jis yra daugelio slidinėjimo fanų populiari atostogų kryptis. Nuostabi panorama ir įvairūs žiemos sporto ir Apres Ski pasiūlymai jau daug metų domina regiono lankytojus. Svarbiausia yra ne kalnų sporto varžybos, bet žiemiška atmosfera paprastiems slidininkas ir šeimoms. Ne tik plačias trasas, bet ir sunkius gilaus sniego nusileidimus čia ras Cracks, pavyzdžiui, ant Zwieselalm. Lygumų slidinėjimo fanai regione Dachstein-West galės mėgautis gerai išvystytu lygumų slidinėjimo tinklu, kurį sudaro apie 223 km.

Atvykimas Abtenau

  • Traukinys: Golling-Abtenau (apie 20 km), Bischofshofen (apie 40 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 50 km), Miunchenas (apie 215 km), Insbrukas (apie 205 km)

Apgyvendinimas Abtenau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Abtenau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...