Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Alpbachtal

551 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,5
Slidinėjimo zonos 8,5
Informacija apie slidinėjimo regioną
Super Ski Card
Aukščiausias taškas: 3 122 m
Žemiausias taškas: 443 m
Iš viso keltuvų: 926
Bugelinis keltuvas: 428
Krėsliniai keltuvai: 307
Didelė gondola: 191
Iš viso trasų: 2 750 km
Trasos:
1 152 km
Trasos:
1 287 km
Trasos:
311 km

Slidinėjimo kelionės Alpbachtal - atostogos Tirolio širdyje!

Alpbachtal slėnis yra Tirolio širdyje, visai netoli nuo žymiojo Zilertalio slėnio. Masinis turizmas čia dar nėra pažįstamas, tradicija ir jaukumas čia yra svarbiausi dalykai. Dėl slidinėjimo zonų susijungimo Wildschönau „Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau“ turi beveik 113 km slidinėjimo trasas įskaitant 16 km pažymėtus „ski routes“ ir todėl priklauso Tirolio Top Ten. Apstatytas modernia sniego gaminimo įranga Wildschönau ir Alpbachtal slėnis siūlo užtikrintą sniegą. Yra apie 100 km išrėžtos lygumų slidinėjimo trasos, 70 km žiemos žygių takai ir daug pramogų. Vakarais vilioja barai, diskotekos ir restoranai su Apres Ski pasiūlymu ir jaukia atmosfera.

Reith

Prieš pat Wiedersbergerio ragą, prie įėjimo į Alpbachtal slėnį, yra įsikūrusi nedidelė Reith bendruomenė maždaug 640 m aukštyje. Ten, kur anksčiau vykdavo sidabro ir vario kasyba, dabar yra žiemos sporto zona, kuri ypač tinka šeimoms su vaikais ir pirmiesiems bandymams an slidžių. Iš šios vietovės su aštuonviete gondola per 5 minutes galėsite patekti į Reither Kogel. Norintiems daugiau įvairovės, netoliese esantis Alpbach siūlo optimalų įėjimą į …
Informacija apie vietovę

Vietovės Alpbachtal

Žemėlapis padidinti

vietovė
0

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais