Anras
17 Atsiliepimų skaičius:
100 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 407 m |
| Žemiausias taškas: | 1 100 m |
| Kurorto aukštis: | 1 261 m |
| Iš viso keltuvų: | 7 |
| Didelė gondola: | 2 |
| Krėsliniai keltuvai: | 3 |
| Bugelinis keltuvas: | 1 |
| Magiški kilimai: | 1 |
| Iš viso trasų: | 22 km |
|
Trasos:
|
5 km |
|
Trasos:
|
16 km |
|
Trasos:
|
1 km |
| Ski routes: | 1 km |
Slidinėjimo kelionės Anras - saulėta idilė Hochpustertal!!
Anras
Idiliškas Anras kaimas įsikūręs Rytų Tirolio pusėje esančiame Hochpustertal slėnyje, apsuptas Lienzer dolomitų ir Defereggen kalnų. Dėl savo aukščio ant saulėtos aukštos terasos kaimą dažniausiai užlieja šviesa, kuri ne tik padeda svečiams atsipalaiduoti, bet ir užbaigia supančių kalnų peizažą. Čia vyrauja romantiško kalnų kaimelio atmosfera. Anras savivaldybė, kurioje gyvena apie 1200 gyventojų, išsidėsčiusi pagrindiniame kaime ir keliose gyvenvietėse bei kaimeliuose.Kaip ir daugelis Alpių kaimų, Anras turi audringą istoriją, kurią atspindi ne tik senieji kaimo centro pastatai. Ypač verta pamatyti Anras pilį, kurioje XIX a. veikė teismas. Dabar čia rengiamos išskirtinės parodos ir koncertai. Jei norite pamatyti daugiau kultūrinių objektų, verta vienos dienos išvyka į Lienz rajono sostinę, kuri nuo Anras nutolusi tik apie 22 km. Šis miestas yra Rytų Tirolio kultūros centras, siūlantis įvairias laisvalaikio pramogas, jame stovi Bruck pilis ir spalvingas miesto centras.
Hochpustertal slėnis
Hochpustertal slėnis randasi saulėtoje vietovėje prie sienos su Pietų Tiroliu ir toli nuo šurmulio. Vaizdingų kalnų viduryje iš slidinėjimo zonos atsiveria nuostabi panorama į Dolomitus. Čia jūsų lauks puikiai sutvarkytos pirmos klasės trasos. Hochpustertal slėnio slidinėjimo centras siūlo patrauklų 30 000 m² dydžio snowpark, kuriame galės linksmintis visi slidininkai ir snieglentininkai. Hochpustertal slėnyje taip pat yra labai svarbus atsipalaidavimas, čia galėsite mėgautis: ramiu žiemos žygiu, romantišku pasivažinėjimu arklių traukiamomis rogėmis ar sustojimais su užkandžias viename iš Tirolio svečių namelių. Visa tai padės jums atsipalaiduoti ir nutolti nuo kasdienybės.Atvykimas Anras
- Traukinys: Sillian (apie 15 km), Lienz (apie 25 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 160 km), Klagenfurt (apie 170 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



