Ferienwohnung Luise
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 060 m |
| Žemiausias taškas: | 820 m |
| Kurorto aukštis: | 800 m |
| Iš viso keltuvų: | 8 |
| Didelė gondola: | 2 |
| Krėsliniai keltuvai: | 2 |
| Bugelinis keltuvas: | 4 |
| Iš viso trasų: | 40 km |
|
Trasos:
|
13 km |
|
Trasos:
|
18 km |
|
Trasos:
|
9 km |
Ferienwohnung Luise
Trumpai
Vieta ir patogumai
VietaŠis jaukus apartamentų kompleksas Ferienwohnung Luise įsikūręs tik maždaug 50 m atstumu nuo Au centro. Žiemos sporto mėgėjai slidinėjimo trasas pasieks maždaug 2,5 km atstumu esančiu „Gondelbahn Diedamskopf“ keltuvu. Apsipirkti galėsite už 250 m, artimiausios kavinės ir restoranai įsikūrę už 450 m atstumu.Apstatymas
Šiame patogiame viešbutyje yra Wi-Fi. Žiemos sporto įrangą galėsite saugiai palikti specialiai tam pritaikytoje saugykloje. Savo transporto priemonę galėsite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje arba vidinėje stovėjimo aikštelėje. Elektra varomą transporto priemonę galėsite įkrauti elektromobilių įkrovimo stotelėje (už papildomą mokestį) - jei yra laisvų vietų.Vaikai
Į pasiūlymo kainą jau įeina maitinimo kėdutė ir vaikiška lovelė (pateikus užklausą/jeigu yra).Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis (asmeniui/nakčiai: nuo 14 metų apie 2,50 €)
Pagal pageidavimą atvykus į vietą (už mokestį)
- Elektromobilių įkrovimo stotelė (žr. informaciją vietovėje)
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai neįleidžiami
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Svarbi informacija
- Ši apgyvendinimo įstaiga nėra pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams.
Atvykimas Au
- Traukinys: Dornbirn (apie 35 km), Bludenz (apie 40 km)
- Skrydis: Ciurichas (apie 125 km), Insbrukas (apie 145 km), Miunchenas (apie 240 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



